W grudniu 2019 roku Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan ogłosili, że spodziewają się dziecka. Para od lat starała się o potomka, wiadomość o ciąży Małgosi jest więc dla nich spełnieniem marzeń.

Od pierwszej chwili, kiedy para podzieliła się w sieci radosną nowiną, media oszalały na punkcie ciężarnej gwiazdy. Niezależnie od tego, gdzie pojawi się Małgorzata, ma za sobą grono fotoreporterów, chcących uchwycić zdjęcie jej powiększającego się brzuszka.

Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowanie nie ukrywa swojego stanu. Sama także chętnie wrzuca na swojego Instagrama intymne zdjęcia. Fani mogą oglądać fotografie z rodzinnych sesji oraz codziennych czynności.

Małgosia Rozenek wciąż ma mnóstwo obowiązków zawodowych

Małgorzata Rozenek-Majdan zyskała popularność dzięki programowi "Perfekcyjna Pani Domu". Od tego czasu dostaje mnóstwo propozycji pracy, zarówno w telewizji, jak i w innych branżach.

Celebrytka jest prowadzącą licznych programów związanych z organizacją przyjęć czy prowadzeniem domu emitowanych na antenie TVN Style. Ponadto Małgosia jest także prowadzącą programu "Projekt Lady".

W ostatnim czasie gwiazda wydała również książkę "In Vitro. Rozmowy intymne". Gwiazda porusza w nim, niezwykle istotną, tematykę walki z bezpłodnością w Polsce oraz relacjonuje przebieg zabiegów sztucznego zapłodnienia.

Tematyka In Vitro jest Małgosi szczególnie bliska, ponieważ, jak sama przyznaje, tylko dzięki tej metodzie udało się jej zostać mamą. Małgorzata jest już mamą dwóch chłopców: Stanisława i Tadeusza.

Trzecia ciąża gwiazdy także jest wynikiem zabiegów, które w Polsce wciaż są tematem tabu. Gwiazda przyznaje, że pragnie, aby publicznie rozmawiać o bezpłodności polskich par, dla których jedyną szansą na rodzicielstwo jest właśnie In Vitro.

Na podstawie książki, gwiazda również planuje nagrać film dokumentalny. Obecnie jest w trakcie nagrań.

Czym jeszcze zajmuje się Małgosia?

Małgorzata Rozenek-Majdan jest bardzo aktywna na swoim Instagramie. Jej profil śledzi ponad milion internautów. Nic dziwnego, że gwiazda jest rozchwytywana przez znane marki, które prześcigają się w walce o uwagę celebrytki.

Gwiazda, która teraz spodziewać się może znacznie większych wydatków, nie rezygnuje z dodatkowych źródeł dochodów. Na jej profilu nie brakuje promujących dane marki wpisów.

Jak informuje "Fakt" za jeden wpis promujący dany produkt, Małgosia może zarobić nawet od 10 do 15 tysięcy złotych. Większe zainteresowanie mediów i znanych producentów jest zapewne spowodowane ciążą gwiazdy.

Jak podaje w rozmowie dla "Faktu", Filip Mecner, menadżer gwiazd i specjalista od kreowania wizerunku, Małgorzata Rozenek-Majdan na stanie błogosławionym może też sporo zarobić.

"Wiadomo, że media i publiczność interesują się Małgorzatą Rozenek-Majdan. Ale ciąża podsyca to zainteresowanie i sprawia, że gwiazda jest jeszcze bardziej łakomym kąskiem dla reklamodawców."

Przypomnij sobie o: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN CZUJE SIĘ DOSKONALE W CIĄŻY. "TO DLA MNIE PRAWDZIWY STAN BŁOGOSŁAWIONY"

Jak informował portal "Życie": BASIA KURDEJ-SZATAN WYDAŁA OFICJALNY KOMUNIKAT W SPRAWIE CIĄŻY. TERAZ JUŻ WSZYSTKO JASNE

Portal "Życie" pisał również: KASIA TUSK UDOSTĘPNIŁA SWOJE MIESZKANIE DO ZWIEDZANIA. NA WŁASNE OCZY MOŻNA ZOBACZYĆ, JAK MIESZKA CÓRKA PREMIERA