Decyzja Meghan i Harry’ego o tym by odłączyć się od rodziny królewskiej, nie tylko zaskoczyła Brytyjczyków, ale również rodzinę pary. Według doniesień z królewskiego dworu książę Karol i William mieli dowiedzieć się o tej decyzji zaledwie 10 minut przed opublikowaniem oficjalnego oświadczenia na Instagramie.

Jak się okazuje królowa Elżbieta rozkazała nawet z tego powodu zwołać nadzwyczajne zebranie, na którym miał zostać wymyślony sposób na załagodzenie sytuacji. Członkowie rodziny królewskiej, w nakazali swoim zespołom wskazanie realnego rozwiązania przyszłych ról Harry’ego i Meghan.

Podobno nie tylko królowa Elżbieta była zła na Harry’ego, ale także jego ojciec, książę Karol. Mężczyzna zapowiedział już, że odpowiednio ukarze swojego syna.

Książę Karol ukarze Harry’ego

Zdaniem informatora The Times decyzja Meghan i Harry’ego niezmiernie zdenerwowała księcia Karola, dlatego postanowił on, że skoro jego syn chce być niezależny, to musi stać się także niezależny finansowo. Mężczyzna zapowiedział, że „nie wypisze synowi ani jednego więcej czeku in blanco”.

Według Daily Mail książę Karol wysyłał Harry’emu i jego żonie aż 2,7 miliona funtów rocznie. Harry już zapowiedział, że wraz z Meghan otworzą fundację, która my być podobno ich głównym źródłem dochodu. Jednak czy dzięki temu choć trochę zbliżą się do kwoty, którą dotąd dawał im ojciec Harry’ego?

Kontrowersyjny plan Harry’ego i Meghan

Piers Morgan, dziennikarz Daily Mail, twierdzi, iż zbuntowani zakochani prawdopodobnie zakładali, że wciąż będą otrzymywać pomoc finansową od księcia Karola.

-„Dopiero kiedy przeczytasz dokładnie o szczegółach wspomnianej niezależności, zdajesz sobie sprawę, że naprawdę oznacza to chęć życia z pieniędzy ojca Harry'ego, księcia Karola i jego Księstwa Kornwalii. Pieniądze te posiada on tylko dzięki prawu bycia spadkobiercą Królowej Elżbiety II”- napisał Morgan w swoim felietonie.

Dziennikarz przypomniał również, że podatnicy dalej będą płacić za ochronę zbuntowanej pary. A co wy sądzicie o planie Harry’ego i Meghan?

Warto sobie przypomnieć: NAJSŁYNNIEJSZE POLSKIE SZEŚCIORACZKI ZNOWU ZACHWYCAJĄ. TO ZDJĘCIE ROZCZULI KAŻDEGO

Portal "Życie" pisał również o: DECYZJA W SPRAWIE EMERYTURY MINIMALNEJ . NA ILE MOGĄ LICZYĆ SENIORZY