Królowa Elżbieta II została uchwycona przez paparazzi po raz pierwszy, od kiedy książę i księżna Sussex, Harry i Meghan ogłosili, że rezygnują z pełnienia obowiązków. Obecnie w rodzinie królewskiej przeprowadzane są rozmowy kryzysowe.

Królowa Elżbieta II pierwszy raz na zdjęciach po ujawnieniu afery z Harrym i Meghan. Jaką ma minę?

Monarchini została sfotografowana w momencie, kiedy opuszczała posiadłość Sandringham w Norfolk. W porze lunchu wsiadła do swojego Land Rovera, a następnie pojechała lokalnymi drogami wiejskimi, aby postrzelać na polu. Towarzyszyli jej goście, w tym wnuk Peter Phillips.

Królowa Elżbieta II zdecydowała się opuścić posiadłość, aby nie dopuścić do tego, by wszyscy myśleli, że odejście pary książęcej z rodziny królewskiej, wstrząsnęło nią tak bardzo, że nie chce wyjść z ukrycia.

Mimo wszelkich wysiłków, jej wyjście odbiło się głośnym echem w mediach. Na najnowszych fotografiach królowa Elżbieta II nie wygląda najlepiej. Nie pomogła nawet jak zawsze perfekcyjna stylizacja z oryginalną chustką w psy na głowie i pomalowane na różowo usta. Brytyjczycy twierdzą, że to właśnie tak wygląda jej słynne "stalowe spojrzenie". Z pewnością decyzja Harry’ego i Meghan bardzo poruszyła monarchinię. Szczególnie z uwagi na fakt, że w minionym roku rodzina królewska zmagała się z wieloma kłopotami.

Co się dzieje w rodzinie królewskiej?

Jak się okazuje, starsi członkowie rodziny królewskiej, w tym książę Karol i Wlilliam nakazli swoim zespołom wskazanie realnego rozwiązania przyszłych ról Harry’ego i Meghan.

Póki co para książęca milczy, z wyjątkie publikowania zdjęć na Instagramie podczas podróży do Grenfell, na krótko przed ogłoszeniem szokujących wieści. Póki co, Meghan wróciła do Kanady, gdzie zostawiła swojego ośmiomiesięcznego syna Archiego pod opieką wykwalifikowanej niani. Harry ma do niej dołączyć w ciągu dwóch tygodni, jednak na pewno nie wcześniej niż w czwartek.

Według doniesień z królewskiego dworu książę Karol i William są wściekli z powodu ostatniego ogłoszenia. O decyzji Harry’ego i Meghan mieli dowiedzieć się zaledwie 10 minut przed opublikowaniem oficjalnego oświadczenia na Instagramie.

Bliski powiernik pary książęcej, Tom Bradby twierdzi, że plany zmniejszenia rodziny królewskiej pojawiły się już wcześniej i zostały przekazane im przez Pałac. Zakłady one ograniczenie ilości członków pełniących wyższe role w monarchii. Harry i Megan mieli należeć właśnie do tej grupy.

Decyzja o porzuceniu obowiązków królewskich przez Harry’ego i Meghan w świetle tych pogłosek może być odbierane jako wymówka, aby rozpocząć nowe życie w Ameryce Północnej.

Przypominamy, że Meghan wyleciała z Londynu do Kanady zaledwie kilka godzn, po tym jak para książęca zszokowała cały świat ogłaszając, że rezygnują ze stanowisk w rodzinie królewskiej. Podobno rodzina Harry’ego wraz królową Elżbietą II na czele byli bardzo poruszeni ich decyzją, a monarchini błagała ich o opóźnienie ogłoszenia swoich planów. Książę Karol i książę William dostali jednal kopię oświadczenia na 10 minut przed jego opublikowaniem.

Zobacz także: MEGHAN MARKLE ZNALAZŁA PRETEKST, BY NIE POZOSTAWAĆ DŁUGO W WIELKIEJ BRYTANII. POWODEM BYŁ MAŁY ARCHIE

Może zainteresuje Cię to: PATOWA SYTUACJA NA KRÓLEWSKIM DWORZE. CZY KRÓLOWA ZATRZYMA KSIĘCIA HARREGO

Portal "Życie" poleca: WIZERUNEK LECHA KACZYŃSKIEGO POJAWI SIĘ NA BANKNOTACH? "KAŻDE UPAMIĘTNIENIE TAK WIELKIEGO CZŁOWIEKA JEST GODNE"