Decyzja Harry'ego i Meghan o odłączeniu się od brytyjskiej rodziny królewskiej to wciąż temat numer jeden w Wielkiej Brytanii. Brytyjczycy nie mogą zaakceptować decyzji książęcej pary. Krytyka, która spływa na księcia Harry'ego i jego żonę dotyka praktycznie każdej kwestii.

Od środy, gdy książęca para wydała oficjalne oświadczenie o rezygnacji z pełnienia obowiazków rodziny królewskiej, oczy całego świata zwrócone są na dalsze poczynania Harry'ego i Meghan. I choć rozmyślano, iż Harry i Meghan mogą odejść z Pałacu, nikt nie spodziewał się, że decyzja zostanie podjęta tak szybko.

Książę Harry i księżna Meghan już od jakiegoś czasu nie potrafili odnaleźć się wśród członków rodziny królewskiej. Kłótnie między braćmi i brak akceptacji dla nowatorskiego podejścia do monarchii sprawiły, że małżonkowie zdecydowali się na życie na własną rękę.

Meghan nie pozostała długo w Wielkiej Brytanii...

Książęca para przyleciała do Wielkiej Brytanii we wtorek. Meghan Markle nie pozostała jednak w Pałacu Buckingham na długo. Księżna w czwartek wróciła do Kanady. Pretekstem do szybkiego powrotu miał być Archie, który pozostał w Kanadzie pod opieką niani.

Oznacza to, iż kwestia rozmowy z królową Elżbietą spoczywa jedynie na barkach Harry'ego. Jak podaje "Viva", sam ojciec księcia o decyzji syna dowiedział się zaledwie na kilka minut przed opublikowaniem oficjalnego oświadczenia.

Podobno, książę Harry chciał już wcześniej porozmawiać z Elżbietą II, jednak drogę do królowej zagrodzili mu jej dworzanie...

W wyniku decyzji Harry'ego i Meghan, rodzina królewska zwołała nadzywczajne posiedzenie, podczas którego miano znaleźć rozwiązanie wywołanego przez parę kryzysu. Nie wiadomo, jak wieść o wyjeździe Meghan przyjmie królowa, która niewątpliwie będzie chciała przeprowadzić rozmowę z wnukiem i jego żoną.

Monarchini nie będzie mogła jednak osobiście poznać zdania księżnej. Wyjazd Meghan już jest odbierany jako ucieczka przed konsekwencjami zaskakującej decyzji. Czy książę Harry sam przekona do swojej decyzji królową Elżbietę II?

Przypomnij sobie o: ZMIANY W MUZEUM MADAME TUSSAUDS. FIGURKI KSIĘCIA HARRY'EGO I KSIĘŻNEJ MEGHAN PRZENIESIONO W INNE MIEJSCE

Jak informował portal "Życie": KSIĘŻNA OBCHODZIŁA SWOJE 38. URODZINY. JAK KATE MIDDLETON ZMIENIAŁA SIĘ NA PRZESTRZENI LAT

Portal "Życie" pisał również: POTRÓJNA CIĄŻA BLIŹNIACZA W WIELKIEJ BRYTANII. ZDANIEM SPECJALISTÓW, SZANSA JEDNA NA PÓŁ MILIONA