Priscilla Ann Wagner zrobiła karierę dzięki związkowi z Elvisem Presleyem, którego piękna kobieta poznała w 1959 roku. Miała wówczas 14 lat, mimo to udało jej się zdobyć serce starszego o dekadę gwiazdora. Wystarczyło kilka spotkań, aby dziewczynie udało się związać z Elvisem. Niestety, Presley musiał wyjechać, poprzez co para musiała się rozstać. Jednak po latach zakochani ponownie się zeszli.

Elvis wdawał się w romanse z koleżankami z planów

Jak podają media, Elvis nie był najwierniejszym chłopakiem. Mężczyzna wielokrotnie dopuszczał się zdrad m.in. z koleżankami z planów. Media aż huczały od plotek o romansach gwiazdora. Sam nigdy się do nich nie przyznał. Każdy występek usprawiedliwiał stwierdzeniem, że to „chwyt marketingowy”.

W 1966 roku, tuż przed świętami Bożego Narodzenia para zaręczyła się. Elvis i Priscilla pobrali się 1 maja 1967 roku w Las Vegas. Cała ceremonia była błyskawiczna, bo trwała zaledwie osiem minut.

Rok po ślubie Priscilla zaszła w ciąże. Para planowała przerwać ciążę 

Po roku na świat przyszło ich wspólne dziecko. Para doczekała się tylko jednego potomka. Powszechnie wiadomo, że Priscilla nosiła się z zamiarem usunięcia ciąży, do aborcji nie doszło. Na świat przyszła ich córka Lisa Marie.

Po upływie 6 lat, para rozwiodła się. Ich małżeństwo nie trwało długo. Zakończyło się Na początku października 1973 roku. Rozwód nie wpłynął negatywnie na stosunki byłych małżonków. Para pozostawała ze sobą w dobrych relacjach.

Po śmierci Elvisa majątek odziedziczyła była żona

W 1977 roku Elvis Presley zmarł. Była zona gwiazdy przejęła majątek męża. Niedługo później powstała pierwsza firma Priscilli – „Graceland”, która miała uczcić pamięć Elvisa.

Na portalu "Życie" dowiesz się również... ZAKUPY SPOŻYWCZE DROŻSZE W POLSCE NIŻ NA ZACHODZIE. KLIENT SPRAWDZIŁ CENY POSZCZEGÓLNYCH PRODUKTÓW ZNANEJ SIECIÓWKI

Portal "Życie" informował także... WIELKIE OTWARCIE ZNANEJ SIECI SKLEPÓW W POLSCE! CO BĘDZIE MOŻNA W NICH KUPIĆ?