Popularna sieć sklepów Lidl co jakiś czas funduje swoim klientom niespodzianki w postaci produktów znanych marek w bardzo atrakcyjnych cenach. Co jakiś czas w Lidlach pojawiają się m.in. produkty z oferty Wittchen. Tak będzie także tym razem.

W październiku bieżącego roku klienci Lidla mieli okazję kupić produkty Wittchen, a już niedługo znajdą się one ponownie w ofercie – będzie to dobra okazja dla tych, którzy nie zdążyli zakupić upatrzonych akcesoriów.

Już od 30 listopada w sklepach sieci Lidl będziemy mogli kupić 40 wzorów torebek, 26 wzorów rękawiczek, 12 wzorów pasków oraz 34 wzory portfeli.

Jak podaje WP, ceny torebek mają wynosić 189 zł lub 279 zł, portfele będzie można kupić za 159 zł, rękawiczki – za 89 zł, zaś paski będą do nabycia za 79 zł.

Są to produkty z serii limitowanej, prawdopodobnie zostały wyprodukowane specjalnie dla klientów popularnego dyskontu, ponieważ nie ma możliwości kupienia ich w oficjalnym sklepie internetowym marki Wittchen.

Eksperci obliczyli, że szacowana wartość umowy między popularnym Lidlem a marką Wittchen w 2019 roku to ponad 13,5 mln zł plus VAT.

To nie pierwszy raz, kiedy popularny sklep współpracuje z pożądaną marką. Podobna sytuacja miała miejsce także w Kauflandzie, który sprzedawał popularne torebki Obag za 222 zł, oraz w Lidlu, który proponował także torebki Michaela Korsa za 799 zł.

W ostatnim czasie współpraca z luksusową marką trafiła się w udziale również Rossmannowi, który pozostaje najpopularniejszą drogerią w Polsce. Znana sieciówka zaczęła współpracować z Victoria’s Secret. Na pierwszy ogień drogeria we współpracy z VS wypuściła na sklepowe półki plecaki, torebki, portfele oraz etui na dokumenty. Była to specjalna kolekcja. Ceny plecaków wynosiły 99,99 zł, a torebek – jedyne 75 zł. Promocja wciąż trwa – do końca listopada można skorzystać z oferty… o ile wcześniej nie wyczerpią się zapasy.

Przypomnij sobie o… DROGERIA ROSSMANN PRZYGOTOWAŁA NOWE PROMOCJE. CHĘTNYCH NA PEWNO NIE ZABRAKNIE

Jak informował portal Życie: JEŻELI KORZYSTASZ Z KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ, TA WIADOMOŚĆ JEST DO CIEBIE

Portal Życie pisał również o… DESTYNACJE, KTÓRE WYBIERAJĄ POLACY. LISTA NAJPOPULARNIEJSZYCH KIERUNKÓW