Daniel Borzewski walczył o tytuł najpiękniejszego Polaka z 27 innymi kandydatami. W czasie konkursu panowie musieli zaprezentować się w różnych wydaniach. Na scenie wystąpili m.in. w eleganckich garniturach, ubraniach sportowych oraz w samej bieliźnie.

Dawid Borzewski, zdobywca tytułu Mistera Polski 2019, pochodzi z Warszawy, a jego ogromną pasją jest taniec. Warto podkreślić, że mężczyzna wystąpił już w wielu programach telewizyjnych, m.in. w „Jaka to melodia?”, "Mam Talent!", "The Voice of Poland", "Dance Dance Dance" oraz w "Tańcu z Gwiazdami".

Daniel Borzewski związany jest również z grupą taneczną „Volt” Agustina Egurroli. Jego popisy taneczne mieli okazję oglądać na żywo uczestnicy Sylwestra Marzeń TVP. To właśnie on tańczył w czasie występów Natalii Oreiro oraz Roksany Węgiel.

To miała być rutynowa kontrola

Niedawno Mister Polski postanowił odpocząć od sławy i zawodowych zobowiązań. Mężczyzna wybrał się na egzotyczne wakacje do Tajlandii. Niestety tam… wpadł w ręce policji.

Daniel Borzewski postanowił wypożyczyć skuter, by szybciej zwiedzić miasto Pattaya i jego atrakcje turystyczne. W czasie przejażdżki zatrzymali go jednak funkcjonariusze miejscowej policji.

Podczas rutynowej kontroli drogowej okazało się, że polskie prawo jazdy jest nieważne na terenie Tajlandii. By legalnie poruszać się po tamtejszych drogach, Borzewski powinien posiadać międzynarodowy dokument uprawniający do jazdy.

Urlop w Azji zakończył się dla niego mandatem. Początkowo miała być to kara w wysokości około 200 złotych, jednak Borzewskiemu udało się wynegocjować zmniejszenie tej kwoty do około 75 złotych.

Na portalu "Życie" dowiesz się również o... FILIP CHAJZER UDOSTĘPNIŁ ZDJĘCIE Z MŁODOŚCI. JAK DZIENNIKARZ WYGLĄDAŁ NA STUDNIÓWCE

Warto sobie przypomnieć... JULIA WIENIAWA ROZKOCHAŁA W SOBIE KANDYDATA NA MISTERA POLSKI? ŁADNIE RAZEM WYGLĄDAJĄ

Portal "Życie" informował także... NASZ NOWY EKSPORTOWY TOWAR DANIEL BORZEWSKI, MISTER POLSKI, POKAZAŁ, JAK MIESZKA. STWORZYŁ WYJĄTKOWY DLA SIEBIE KLIMAT DO ODPOCZYNKU I PRACY