Klaudia El Dursi w swoich mediach społecznościowych opublikowała właśnie niezwykle odważne nagranie. Na filmie celebrytka tańczy zmysłowo na tle zachodzącego słońca. Jest ubrana tylko w skąpy kostium kąpielowy, eksponujący jej piękne pośladki.

Przypomnijmy, że na swoim Instagramie Klaudia El Dursi zgromadziła niemałą społeczność. Jej profil obserwuje ponad 400 000 użytkowników. Część z nich nie kryła oburzenia tym filmem.

Pod nagraniem zmysłowego tańca natychmiast pojawiło się wiele głosów krytyki. Zwracały uwagę na to, że takie zachowanie nie przystoi matce dwójki dzieci:

Syn pewnie zadowolony, że jego koledzy mogą obejrzeć jego mamę tańczącą tak i ubraną w taki sposób.

Pewnie synowie się pochwalą mamusią w szkole

Nie wiem, czy to jest normalne, że matka wystawia takie filmiki, ale może się nie znam.

Profil modelki szybko zalały odpowiedzi internautów, którym nagranie Klaudii bardzo przypadło do gustu. Podkreślają, że matki również mają prawo do tego, by czuć się seksownie:

jesteś śliczna i mega zgrabna, A osoby które Cię hejtuja nigdy nie mieli i nie będą mieć takiego ciała przed jak i po ciąży 😁 Pozytywnie zazdroszczę takiego wyglądu, bądź szczęśliwa

Bo to tak jest ze jak mama 2dzieci to juz nie wypada i najlepiej siedziec w domy przy garach z tlustymi wlosami i nigdzie nie wychodzic.. a czym by sie roznila kobieta bez dzieci ktora by wykonala taki sam taniec, no jej wypada 😅 kobiety powinny brac z Ciebie przyklad, uwielbiam Cie ogladac, jestes piekna ❤️

„Ciekawe co będzie, jak Twoje dzieci to zobaczą” 🤣 Bedą mogły chwalić się, że taka kobieta jest ich matką - pewna siebie, piękna i przede wszystkim normalna! Pozdrawiam Cię 🔥

...bo mama dwójki dzieci powinna pierogi lepić i zmywać garyyy...

View this post on Instagram

#balimood

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on

Na portalu "Życie" dowiesz się również... NIEBYWAŁA HISTORIA JEDNEJ Z UCZESTNICZEK TOP MODEL. OJCIEC CHCIAŁ JĄ KIEDYŚ… SPRZEDAĆ!

Warto sobie przypomnieć... MA WSZYSTKO, O CZYM MARZY KOBIETA W WIEKU 30 LAT: DWÓJKĘ DZIECI, FIRMĘ I PLANY BIZNESOWE. DLACZEGO KLAUDIA EL DURSI BIERZE UDZIAŁ W "TOP MODEL"?

Portal "Życie" informował także o... ANNA LEWANDOWSKA POKAZAŁA CIĄŻOWY BRZUSZEK. FIGURY MOŻE JEJ POZAZDROŚCIĆ KAŻDA PRZYSZŁA MAMA