Martyna Wojciechowska to znana dziennikarka i podróżniczka. Jej życie jest dla wielu prawdziwą inspiracją. Wyprawy w najodleglejsze zakątki świata, wspinaczka górska czy rajdy motocyklowe to tylko niewielka część działalności uwielbianej prezenterki.

Podróżniczka zaraża pasją do przekraczania własnych granic i odkrywania siebie. Kobieta inspiruje i motywuje do tego, by spełniać marzenia. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych, a wszystko, czego pragniemy jest w zasięgu rąk.

Wypadek sprzed laty

Martyna Wojciechowska zdecydowała się na szczere wyznanie. Gwiazda postanowiła opowiedzieć o tragicznym wypadku, w którym Wojciechowska ledwo uszła z życiem. Tyle szczęścia nie miał jej kolega. Mężczyzna tragicznie zginął.

Martyna Wojciechowska w 2004 roku przeżyła wypadek samochodowy. Zdarzenie miało miejsce na Islandii, gdzie podróżniczka wraz z ekipą przygotowywali materiały do kolejnego odcinka programu „Misja Martyna”. Pojazd, którym poruszała się ekipa wpadł w poślizg i rozbił się o betonowy slup. Niestety, telewizyjny kolega Wojciechowskiej - operator TVN, Rafał Łukasiewicz, stracił życie.

Rodzina z wyboru

Z wypadku Martyna Wojciechowska wyszła żywa, lecz ze złamanym kręgosłupem. Wydarzenie było dla niej bardzo traumatyczne, sprawy nie ułatwiał fakt, że Rafał Łukasiewicz osierocił dwójkę małych dzieci. Martyna postanowiła wtedy, że „zaopiekuje” się rodziną kolegi.

-Mówi się, że rodziny się nie wybiera... A ja z tymi dwoma cudami ze zdjęcia stworzyłam prawdziwą RODZINĘ Z WYBORU. OTO JULKA i KUBA. Dzieci mojego Przyjaciela i operatora, Rafała Łukaszewicza, który zginął tragicznie w 2004 r. w wypadku na Islandii podczas realizacji programu „Misja Martyna”. Byłam tuż obok i długo nie mogłam zrozumieć, dlaczego Rafał umarł, a ja ocalałam... Bliźniaki miały wtedy zaledwie 3 lata. Wtedy postanowiłam, że przeżyję dwa życia. I że już na zawsze zostanę przy Nich. A teraz OBOJE SKOŃCZYLI 18 LAT!!! Jestem najdumniejsza na świecie! Wyrośli na wspaniałych, mądrych, empatycznych i pełnych marzeń ludzi. Zupełnie jak Ich wyjątkowy Tata i dzielna Mama Alicja, która wspaniale wychowała trójkę dzieci - napisała Martyna Wojciechowska na Instagramie pod zdjęciami z bliźniakami.

Przypomnij sobie o… MOCNE ZARZUTY WOBEC MARTYNY WOJCIECHOWSKIEJ. INTERNAUTKA WYTYKA JEJ "NIEWIEDZĘ I NIERZETELNOŚĆ"

Jak informował portal Życie: MARTYNA WOJCIECHOWSKA I PRZEMEK KOSSAKOWSKI SPĘDZILI RAZEM ŚWIĘTA. JAK WYGLĄDAJĄ RELACJE PREZENTERA Z CÓRKĄ PODRÓŻNICZKI [ZDJĘCIA]