Donald Tusk jest osobą publiczną, dlatego też najczęściej widzimy polityka w bardzo oficjalnych i poważnych sytuacjach. Były premier często bierze udział w międzynarodowych spotkaniach, na których omawiane są najważniejsze bieżące sprawy dla Unii Europejskiej, a nawet świata.

Tym bardziej wyjątkowe są prywatne zdjęcia, które czasami publikuje w Internecie. Zdarza się, że chwali się na Instagramie chwilami spędzonymi ze swoimi uroczymi wnukami i resztą rodziny. W takim wydaniu Donald Tusk wydaje się bardzo ciepłym i sympatycznym człowiekiem. Widać, że czas spędzony z najmłodszymi członkami rodziny daje mu wiele radości.

Aktualnie możemy oglądać zdjęcia z rodzinnego wypadu polityka. Zdjęciami z urlopu pochwaliła się Kasia

Donald Tusk wraz z żoną, córką Katarzyną i niespełna roczną wnuczką, a także psem, wybrali się na ferie w góry. Jak co roku, Tuskowie wybierają się w dolomity. Wyjątkiem był rok 2019, kiedy to Kasia była w ciąży.

W tym roku cieszyliśmy się więc podwójnie na ten wyjazd, bo, po pierwsze, jak nigdy byliśmy stęsknieni za naszą ukochaną doliną Val Di Fiemme, a po drugie, nie mogliśmy się doczekać, aby pokazać to miejsce nowemu członkowi rodziny – napisała na swoim blogu córka premiera Katarzyna Tusk.