35-letni Rodrigo Alves ma obsesję na punkcie operacji plastycznych. Brytyjczyk wykonał ich już ponad 60 i zapowiedział, że na tym się nie skończy. Czeka go jeszcze ta najważniejsza dla niego- zmiany płci. Ostatnio Alves usunął wszystkie zdjęcia ze swojego Instagrama i pojawił się w nowej odsłonie.

Żywy Ken zmienił płeć

Brytyjczyk jakiś czas temu zapowiedział, że chciałby uświadomić społeczeństwo w temacie „płynności płciowej”, dlatego nawiązał współpracę z artystą Thomasem Evansem. Mężczyzna wykonał „żywemu Kenowi” sesję zdjęciową zatytułowaną „Femme The Man”. Przebrany za kobietę Alves pozuje na niej w dość dwuznaczny sposób.

Rodrigo Alves posunął się o krok dalej i poddał się operacji zmiany płci. W ten sposób chciał pokazać swoje zainteresowanie płciowością. Widok jest naprawdę przerażający.

35-letni Brytyjczyk usunął wszystkie swoje zdjęcia z mediów społecznościowych i zaczął publikować nowe, już jako kobieta. Teraz zdecydowanie bardziej przypomina Barbie niż Kena.

Rodrigo był także pierwszym mężczyzną, który usunął aż cztery żebra. Podobno ciężko mu było przekonać lekarzy do tego pomysłu. Sam Alves chciał ich usunąć aż sześć, jednak chirurdzy stanowczo mu odmówili. Taka ingerencja w jego ciało mogłaby się źle zakończyć, gdyż zaburzyłoby to funkcjonowanie płuc.

Portal Zycie pisał również o… PRACOWNICY BĘDĄ MOGLI WZIĄĆ NAWET PÓŁ ROKU URLOPU? RESORT ROZWOJU ROZWAŻA WPROWADZENIE REWOLUCYJNEGO POMYSŁU

Jak informował portal Życie: ALE NUMER, NAWET 4 TYSIĄCE ZŁOTYCH WIĘCEJ MIESIĘCZNIE DO EMERYTURY. CO ZROBIĆ, BY OTRZYMAĆ DODATKOWE PIENIĄDZE

Przypomnij sobie o… TEN KSIĄDZ DAJE PRZYKŁAD INNYM DUCHOWNYM. ZROBIŁ COŚ JAKO PIERWSZY W POLSCE. „MUSIMY TO BOGACTWO PRZEKAZAĆ NASTĘPNYM POKOLENIOM”