Meghan Markle i książę Harry złamali panującą od kilku dekad w rodzinie królewskiej tradycję. Postanowili, że spędzą święta Bożego Narodzenia w Kanadzie, gdzie czekała na nich matka Meghan. Książęcej parze potajemny wyjazd pomógł zorganizować słynny muzyk.

Przyjaciel Edyty Górniak zorganizował sekretne wakacje książęcej parze

David Foster, bo o nim mowa, wyznał w magazynie Daily Mail. Że poznał Meghan i Harrego przez swoję żonę, Katherine McPhee. Kobieta uczęszczała z Meghan do tej samej szkoły. Foster przyznał, że organizacja tego pomysłu, była dla niego sporym wyróżnieniem.

-„ Czułem się zaszczycony, że mogłem pomóc Meghan, ponieważ jestem Kanadyjczykiem i jesteśmy krajem Wspólnoty Narodów, należymy do Korony. Byłem bardzo szczęśliwy, że mogłem pomóc zorganizować im wolny czas”.

Książęca para wypoczywała wraz z synem w posiadłości wartej 14 milionów dolarów. David Foster jest przyjacielem właściciela willi, dlatego pomógł parze wynająć to mieszkanie.

David Foster jest bliskim przyjacielem Edyty Górniak

David Foster jest znanym na całym świecie muzykiem. Edyta Górniak poznała go podczas pobytu w Los Angeles. Polska gwiazda zrobiła na nim ogromne wrażenie, nazwał ją nawet „polską Whitney Houston”.

Słynny muzyk odwiedził także Edytę w Polsce. Amerykańska prasa sugerowała nawet, że Fostera i Górniak łączy romans. Były to jednak tylko plotki. Producenta i piosenkarkę łączyła tylko przyjaźń, która zaowocowała wspólnymi projektami. Górniak zaśpiewała dla zgromadzonej publiczności utwór „I Have Nothing”. David jej akompaniował.

Edyta przyznała w jednym z wywiadów, że zawsze mogła liczyć na Davida. Mężczyzna wspierał ją gdy mieszkała w USA i pomagał w ciężkich chwilach, choćby takich jak choroba jej syna.

-„To były najgorsze godziny mojego życia. Byłam już na pasie startowym, kiedy Allan przyznał mi się, że nie może wyjść z wanny, tak mocno boli go brzuch. Nie mogłam już opuścić samolotu. Zdążyłam szybko zadzwonić do Davida Fostera, który mieszkał obok, z prośbą, aby zajrzał do Allana, bo ja właśnie startuję do Polski.

Potem straciłam połączenie na 18 godzin. Dopiero na lotnisku w Warszawie dowiedziałam się, że Allanowi rozlał się wyrostek robaczkowy i że ma zakażony cały organizm. David Foster zabierając go do najlepszego szpitala w Los Angeles, uratował mu życie” – powiedziała w Vivie!.

Portal Zycie pisał również o… PRACOWNICY BĘDĄ MOGLI WZIĄĆ NAWET PÓŁ ROKU URLOPU? RESORT ROZWOJU ROZWAŻA WPROWADZENIE REWOLUCYJNEGO POMYSŁU

Jak informował portal Życie: ALE NUMER, NAWET 4 TYSIĄCE ZŁOTYCH WIĘCEJ MIESIĘCZNIE DO EMERYTURY. CO ZROBIĆ, BY OTRZYMAĆ DODATKOWE PIENIĄDZE