Baran

Czekają Cię dobre dni. Planety w 2020 sprzyjają w miłości. Pięknie wyglądaj, częściej się uśmiechaj, bo szczęście będzie z Tobą!

Byk

W 2020 planety pomagają w gorącej miłości… Korzystaj z uroków nowego roku, póki dobra passa trwa! Jowisz pomoże ominąć miłosne rozterki, a Saturn nie będzie się wtrącał w twoje miłosne sprawy.

Bliźnięta

Nowe miłosne fascynacje zaskoczą cię w nowym roku. Będziesz energiczny, pewny siebie oraz odważny, co na pewno przyda się w miłości. Jowisz zacznie naciskać, byś zrewolucjonizował sferę uczuciową.

Rak

2020 rok to dla Ciebie – bezpieczeństwo, zaufanie i odpowiedzialność. Romantyczne flirty i nowe znajomości to nie to, co Cię czeka w tym roku. Skup się na miłości, którą masz na oku – ponieważ wykiełkuje z czasem do poważnych planów na przyszłość.

Lew

W tym roku miłosne sprawy będą układać się bardzo dobrze. Mnóstwo nowych okazji, do flirtu i nowych znajomości. Gdy uwierzysz w siebie, będziesz miał wielkie powodzenie u przeciwnej płci.

Panna

Ten rok będzie rokiem, w którym Jowisz w końcu pozwoli Ci uporządkować miłosne sprawy. Powodzenie w miłości Cię nie opuści, jednak nie będziesz szukał wielkich szaleństw ani decyzji. Zadbaj o siebie wreszcie, wyciągając wnioski z poprzednich lat.

Waga

W 2020 odetchniesz wreszcie, porządkując swe miłosne sprawy. Jowisz będzie zapewniał Ci dobry nastrój, a Saturn – postawi na twojej drodze sympatyczne i mądre osoby. Życie przyniesie ci więcej optymizmu, a to sprzyja miłości.

Skorpion

W tym roku wreszcie spoważniejesz. Prawdziwa miłość nie będzie dla Ciebie tym samym co flirt czy zabawa w Internecie, jak dotychczas. Interesować Cię będą stateczni kandydaci, poważne deklaracje i długie związki.

Strzelec

Przed tobą rok ważnych miłosnych decyzji. Jowisz, Saturn oraz Pluton spotkają się w twoim znaku, co sprzyja porządku w miłości. Będziesz zmierzał do wyznaczonych celi.

Koziorożec

2020 przyniesie ze sobą ludzi, u boku których będziesz się dobrze czuł. Ich słowom można ufać. Uspokoisz emocje i zaczniesz planować swe życie.

Wodnik

W tym roku czekają cię miłosne podboje i sukcesy na które zasłużysz. Jowisz sprzyja ci w zawieraniu nowych, romantycznych znajomości. Samotny wodnik nie będzie narzekać na brak kandydatów, a zamężny poczuje się bardziej kochany i doceniany.

Ryby

Ten rok przyniesie ci powagę w sprawach miłosnych. Szybki flirt bądź znajomość to nie będzie twoja domena. W związku będziesz szukać bezpieczeństwa, prawdziwego uczucia i wsparcia od drugiej połówki.

Portal Zycie pisał również o… PRACOWNICY BĘDĄ MOGLI WZIĄĆ NAWET PÓŁ ROKU URLOPU? RESORT ROZWOJU ROZWAŻA WPROWADZENIE REWOLUCYJNEGO POMYSŁU

Jak informował portal Życie: ALE NUMER, NAWET 4 TYSIĄCE ZŁOTYCH WIĘCEJ MIESIĘCZNIE DO EMERYTURY. CO ZROBIĆ, BY OTRZYMAĆ DODATKOWE PIENIĄDZE

Przypomnij sobie o… TEN KSIĄDZ DAJE PRZYKŁAD INNYM DUCHOWNYM. ZROBIŁ COŚ JAKO PIERWSZY W POLSCE. „MUSIMY TO BOGACTWO PRZEKAZAĆ NASTĘPNYM POKOLENIOM”