Anna oraz Robert Lewandowscy po kolejnym pracowitym sezonie zdecydowali się na odpoczynek. Wybrali się na grudniowe wakacje do ciepłych krajów. Ich wyjazd był połączony również z sylwestrem. Słynna para mogła zdecydować się na lekkie, wakacyjne kreacje, gdyż nie mogli narzekać na niskie temperatury w tropikach.

Już niedługo Ania i Robert Lewandowscy przywitają na świecie swoje drugie dziecko. Właśnie dlatego teraz jeszcze chętniej łapią wspólne rodzinne chwile z Klarą, by odpocząć przed czekającym ich wyzwaniem, któremu będą musieli stawić czoła w niedalekiej przyszłości.

View this post on Instagram

2020 🙏✨ With all my heart, I wish you a year full of great challenges and for your dreams to come true... 🤗 thank you for being here with me in 2019🙏❤ _________________________________ "Zawsze pamiętaj, że Twoja obecność dużo znaczy, że jesteś ważny i kochany, i że dajesz temu światu coś, czego nie daje nikt inny" 2020🙏✨ Z całego serca życzymy Wam i sobie, aby był to rok zrealizowanych wyzwań i spełnionych marzeń...🤗 Życzymy Wam również dużo miłości, ciepła i ZDROWIA. Bądźcie dla siebie kochani❣️ dla bliskich i przyjaciół,🙏 Dziękuję za to, że byliście tu ze mną w 2019 roku🙏❤ PS. Ten rok rozpoczynam na boso... Tak jak kocham najbardziej ❣️🌟 #happnewyear2020 #robertlewandowski #annalewandowska #newyear #sylwester

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

„2020. Z całego serca życzymy Wam i sobie, aby był to rok zrealizowanych wyzwań i spełnionych marzeń... Życzymy Wam również dużo miłości, ciepła i ZDROWIA. Bądźcie dla siebie kochani dla bliskich i przyjaciół, Dziękuję za to, że byliście tu ze mną w 2019 roku PS. Ten rok rozpoczynam na boso... Tak jak kocham najbardziej” – podpisała Ania Lewandowska zdjęcie, które dodała na Instagramie.

Rodzina świetnie się bawiła podczas sylwestra na Malediwach. Jak zawsze zachwycili fanów oraz media – widać, że są naprawdę szczęśliwi. Zapracowanemu małżeństwu Lewandowskich zdecydowanie potrzebny jest odpoczynek od obowiązków dnia codziennego – a trzeba przyznać, że nie próżnują.

View this post on Instagram

❤️🍾

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9) on

Lewandowscy przywitali Nowy Rok o cztery godziny szybciej niż Polacy. Jak widać na ich wakacyjnych zdjęciach, Robert, choć jest świeżo po operacji, może pochwalić się rewelacyjną formą. Ania zaś promienieje – ciąża niezwykle jej służy.

Sami spójrzcie – wyglądają na idealnie zgraną rodzinę, a ich świętowanie to dopiero Sylwester marzeń. Życzymy im wszystkiego dobrego w nowym roku!

Przypomnij sobie o… „TO JEST OKROPNE.” KRÓLOWA ELŻBIETA OSTRO O WYGLĄDZIE KSIĘŻNEJ KATE. CZY TO POCZĄTEK NOWEGO KRYZYSU NA BRYTYJSKIM DWORZE

Jak informował portal Życie: ŚLEDZTWO W SPRAWIE JAROSŁAWA BIENIUKA ZAKOŃCZONE. CO WYDARZYŁO SIĘ MIĘDZY BYŁYM MĘŻEM ANI PRZYBYLSKIEJ A JEGO ZNAJOMĄ SYLWIĄ

Portal Życie pisał również o… NAUKOWCY ODKRYLI, ŻE JEDZENIE TEJ PRZYPRAWY CHRONI PRZED CHOROBAMI SERCA. POWINNIŚMY DODAWAĆ JĄ DO POTRAW 4 RAZY W TYGODNIU