Po tragicznej śmierci swojego męża, Piotra Woźniaka-Staraka, Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z pracy zawodowej i wycofała się z życia publicznego. Przypomnijmy, że producent filmowy zginął w sierpniu 2019 roku w wypadku na jeziorze Kisajno.

Od tamtej pory popularna prezenterka bardzo sporadycznie pojawia się w mediach. Tydzień temu Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła jednak odezwać się do swoich fanów. Miała do tego ważny powód!

Od śmierci swojego męża Agnieszka Woźniak-Starak bardzo sporadycznie udostępnia zdjęcia na swoim Instagramie. Teraz jednak postanowiła zrobić wyjątek. Z okazji Bożego Narodzenia Agnieszka Woźniak-Starak dodała selfie na tle zaśnieżonych gór.

Prezenterka telewizyjna wykorzystała tę okazję, by złożyć świąteczne życzenia swoim fanom. Podkreśliła przy tym, że zamierza kiedyś wyprowadzić się w góry:

Spokojnych Świąt kochani ❤️ Powiem Wam, że marzyłam o tym od paru miesięcy, góry, kiedyś tu zamieszkam. Z dziesiątką psów. I koniem 🙌🏼

Życzenia noworoczne Agnieszki Woźniak-Starak

Wczoraj Agnieszka Woźniak-Starak ponownie zdecydowała się pojawić w mediach społecznościowych. Celebrytka dodała wpis ze zdjęciem z Zakopanego. Okazało się, że po Świętach postanowiła jeszcze pozostać w górach.

To właśnie tam prezenterka telewizyjna przywitała Nowy Rok. Na szczęście w tym wyjątkowym dniu nie była sama. Towarzyszyła jej rodzina oraz przyjaciele. Agnieszka Woźniak-Starak podpisała udostępnioną fotografię:

Nadal w górach. Sylwester w domu z rodziną i przyjaciółmi, a Nowy Rok tradycyjnie w schronisku na Kalatówkach. Rozmowy, wspomnienia, ważny czas. Życzę Wam wielu wspaniałych chwil w tym roku, bądźmy dla siebie dobrzy

Agnieszka Woźniak-Starak ma za sobą bardzo trudny rok. Na kilka dni przed trzecią rocznicą ślubu kobieta straciła ukochanego męża. Miejmy nadzieję, że 2020 roku przyniesie jej spokój i szczęście.

Na portalu "Życie" zobaczysz również... Z TEGO ŚMIEJE SIĘ CAŁA POLSKA. NIEBYWAŁE, GDZIE GRAFICY TVP PRZENIEŚLI WIRTUALNIE PREZENTERKĘ

Warto sobie przypomnieć... PIOTR WOŹNIAK-STARAK POZOSTAWIŁ PO SOBIE NIEMAŁY MAJĄTEK. CZY TERAZ PRZEJMIE GO SŁYNNA DZIENNIKARKA

Portal "Życie" informował również o... JAK SPĘDZAŁA ŚWIĘTA AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK? WYBÓR MIEJSCA MOŻE ZASKAKIWAĆ