Basia Kurdej-Szatan jest bez wątpienia piękną kobietą, dzięki czemu zwraca uwagę mężczyzn. Już w szkole była pewna siebie i cały czas uśmiechnięta, co spodobało się jej koledze, Łukaszowi. Od początku spodobała mu się ta pozytywna dziewczyna. W końcu odważył się spytać, czy będzie z nim chodzić. Basia zgodziła się.

Obecnie 34-letnia gwiazda wspomina z sentymentem te czasy. Z Łukaszem zaczęła się widywać, gdy miała 13 lat. Był to jej pierwszy chłopak. Po lekcjach odprowadzał ją pod blok, w którym mieszkała – na osiedle ZWM w Opolu.

Basia już wtedy miała bardzo wiele zajęć. Chodziła do szkoły muzycznej, na prywatne lekcje angielskiego, należała także do chóru Legenda, często jeździła na różne konkursy, na których zdobywała nagrody.

Jak podaje Pomponik, Eliza Wyszomirska-Kurdej, mama Basi, była dyrektorką Miejskiego Ośrodka Kultury, pod który podlegał amfiteatr. To dawało gwieździe możliwość oglądania prób festiwalu polskiej piosenki, na które chodziła z Łukaszem. Zdobywali autografy gwiazd, a w ramach pomocy dostarczali VIP-om zaproszenia, jeżdżąc po Opolu na rowerach.

Pierwsza miłość Basi Kurdej-Szatan

Basia Kurdej-Szatan wybierała się na wakacje z Łukaszem, ich uczucie kwitło. Gdy Katarzyna, siostra starsza od gwiazdy o 5 lat, wyjechała na studia, Basia mogła zapraszać gości, gdyż miała już pokój na wyłączność.

Mama Basi bardzo polubiła Łukasza. Kibicowała córce i jej chłopakowi, gdyż sama poznała tatę Basi już w wieku 16 lat, a ich związek trwa do dziś. Jak w każdym związku, w nastoletniej relacji Łukasza i Basi bywały wzloty i upadki. Gwiazda niejednokrotnie płakała przez swojego chłopaka. Jednak zawsze się godzili.

Co się stało, że nie są już razem? Basia zrozumiała, że zaczyna traktować Łukasza nie jak partnera, a jak brata. Następnie wyjechała na studia aktorskie i zaczęła rozwijać się poza rodzinnym miastem. Choć ich związek jest przeszłością, Basia i Łukasz dalej mają ze sobą kontakt i są przyjaciółmi.

„Całą młodość przeżyliśmy razem, mamy mnóstwo wspomnień. To było siedem pięknych lat” – wspominał Łukasz podczas reportażu, który ukazał się w „Tańcu z Gwiazdami”. Mężczyzna obecnie jest maratończykiem i trenerem.

Basia ma męża, Rafała, z którym jest bardzo szczęśliwa. Łukasz również założył rodzinę – ma żonę i dwie córki. Rafał Szatan poznał Łukasza, gdy ten na zaproszenie Basi przyjechał z żoną na spektakl „Chicago”, w którym grała. Następnie udali się do klubu.

Przypomnij sobie o… EMERYTURA DOPIERO PO UKOŃCZENIU 70. ROKU ŻYCIA? JUŻ NIEBAWEM PRACA DO PÓŹNEJ STAROŚCI STANIE SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ

Jak informował portal Życie: JUSTIN TIMBERLAKE I JESSICA BIEL BYLI O KROK OD ROZWODU. TERAZ NIE SZCZĘDZĄ SOBIE CZUŁOŚCI. JAK TO SIĘ STAŁO

Portal Życie pisał również o… NAJWIĘKSZA ZAGRANICZNA GWIAZDA SYLWESTRA ŚPIEWAŁA Z PLAYBACKU? NA TYM WIDEO WSZYSTKO WIDAĆ