Tajemnicza dolegliwość Dody

Gwiazda obudziła się w nocy z dziwnym piskiem w lewym uchu. Po ciężkiej i nieprzespanej nocy, nagrała dla fanów krótki filmik na InstaStories, w którym opowiedziała o swojej dolegliwości.

- „Kochani nie spałam całą noc. O 6. rano obudził mnie taki pisk w lewym uchu, który utrzymuje się do dzisiaj. Jakby ciśnienie się zmieniało, albo czajnik się gotował mi nad lewym uchem”- wyznała.

Piosenkarka w kolejnym nagraniu dokładnie opowiedziała o swojej chorobie i poprosiła fanów o poradę.

- „Jestem na dobrej drodze do tego, żeby zaraz oszaleć. Nie wiem może zmienia się pogoda, więc dajcie znać czy macie tak samo. Może to coś innego, nie wiem. Ogólnie, ratunku!” – powiedziała.

- „Nie mam zapalenia ucha, nic mnie boli, nic nie mam zatkane, czyszczę uszy. Nie wiem skąd to się wzięło i nie wiem co mam zrobić” – dodała w kolejnym nagraniu na InstaStory.

Fani poradzili Dodzie, żeby przyłożyła do ucha okład z rozgrzanej soli.

- „Rozgrzana sól przykładana do ucha wedle waszych zaleceń, bo lipa jest” – wyznała piosenkarka, przykładając okład do ucha.

Piosenkarka wybrała się do lekarza

Doda nie poprzestała jedynie na domowych sposobach polecanych przez fanów. Jakiś czas później wybrała się do lekarza.

- „Wiem, że się o mnie martwicie, więc chciałam wam powiedzieć, że właśnie wracam od lekarza. Wszystko z uchem jest super. Nie mam żadnego stanu zapalnego. Nic, zero.. Błona, cytuje: „różowo-szara, idealna”. Żadnych rzeczy, które mogłyby tam zalegać – wyjaśniła w nagraniu.

W kolejnych dniach piosenkarka ma przejść badania, które precyzyjniej zbadają jej słuch oraz wewnętrzną część ucha. Obiecała, że na bieżąco będzie informować fanów o stanie swojego zdrowia. Miejmy nadzieję, że to nic poważnego i gwiazda szybko się wykuruje.

Warto sobie przypomnieć: DAGMARA KAŹMIERSKA PRZYZNAŁA, ŻE BYŁA FANKĄ ANNY PRZYBYLSKIEJ. WSPOMNIENIE AKTORKI WZRUSZYŁO GWIAZDĘ DO "KRÓLOWYCH ŻYCIA

Portal "Życie" pisał: ANNA LEWANDOWSKA POKAZAŁA CIĄŻOWY BRZUSZEK W OBCISŁEJ SUKIENCE. WYGLĄDA OLŚNIEWAJĄCO

Portal "Życie" pisał również o: CHCIAŁA SKORZYSTAĆ Z ZAKUPÓW WYSYŁKOWYCH. KIEDY OKAZAŁO SIĘ KTO ZAPUKAŁ DO JEJ DRZWI WPADŁA W OSŁUPIENIE