Święta to czas spotkań z bliskimi i pielęgnowania rodzinnych relacji. Dobrze wie o tym Julia Wieniawa, która te cudowne chwile spędzała w towarzystwie młodszej siostry!

Julia Wieniawa uchyla czasem rąbka tajemnicy na temat swojego prywatnego życia przed swoimi fanami na Instagramie. Niedawno podzieliła się z nimi zdjęciem, które pokazuje, jak celebrytka spędzała przedświąteczny czas.

Julii Wieniawie towarzyszyła jej młodsza siostra, Kornelia. Dziewczyny świetnie się bawiły na warszawskim lodowisku. Być może starsza siostra nauczyła Kornelię, jak poruszać się na łyżwach? Troskliwie asekurowała ją, trzymając dziewczynkę za ręce.

Julia Wieniawa nie narzeka na nadmiar wolnego czasu. Młoda gwiazda jest zarazem aktorką, piosenkarką i modelką. Bierze udział w tak wielu rozlicznych projektach, że trudno jej znaleźć chwilę wytchnienia.

Choć celebrytka ma dopiero 20 lat, szturmem podbiła świat polskiego show-biznesu. Julia Wieniawa odniosła ogromny sukces i jest wzorem dla wielu młodych ludzi.

Z pewnością okres świąteczny był dla niej dużą szansą na zaczerpnięcie oddechu i spędzenie czasu z bliskimi. Były to chwile, kiedy mogła zwolnić i odpocząć.

Nadchodzący Sylwester 2019/2020 również będzie dla niej oznaczał kilka chwil wytchnienia. Spędzi go poza granicami Polski, gdyż wyleciała do Nowego Jorku. I nie poleciała tam sama…

Jej kariera jest śledzona tak samo chętnie przez jej fanów, jak i życie prywatne. Przez jej wdzięk i urodę dużo osób interesuje się jej uczuciowymi podbojami. Tym bardziej gdy gwiazda nie jest już ze swoim dawnym partnerem, Baronem.

Towarzyszem podróży do Nowego Jorku jest przystojny aktor, Maciej Musiałowski. Relacja z instagramu dziewczyny pokazuje, że w podróży świetnie się razem bawili. Jednak dementują plotki o rzekomym związku między parą gwiazd.

Portal Zycie pisał również o… 11 lat temu pożegnaliśmy Macieja Kuronia. Do dziś wielu nie może zapomnieć o tym, co się zdarzyło tuż przed Bożym Narodzeniem

Jak informował portal Życie: Każdy z nas może posiadać w domu prawdziwy skarb. Okazuje się, że tych przedmiotów zdecydowanie nie należy wyrzucać

Przypomnij sobie o… Dagmara Kaźmierska przyznała, że była fanką Anny Przybylskiej. Wspomnienie aktorki wzruszyło gwiazdę do „Królowych życia”