Bartek Jędrzejak opublikował ostatnio na swoim Instagramie filmik, który sprezentował mu jedna z gwiazd Internetu Katiczikss. Trzeba przyznać, że influencerka naprawdę się postarała. Jej wideo robi wrażenie.

Bartek Jędrzejczak w filmiku Katiczikss

Znany prezenter otrzymał bardzo wyjątkowy prezent świąteczny. Influencerka Katichikss wykonała własną interpretację teledysku Mariah Carey „All I want for christmas is you”, w którym obiektem jej westchnień jest sam Bartek.

Katichikss podbiła tym nagraniem Internet! To właśnie prezenter jest tym, kogo na święta pragnie kobieta. Trzeba przyznać, że jej pomysłowość, oryginalne układy choreograficzne oraz sceneria robią wrażenie.

Bartek umieścił klip na swoim Instagramie i przy okazji podziękował za wyjątkowy upominek.

Tak samo zachwyceni byli także internauci. W komentarzach można przeczytać masę słów uznania i podziwu.

-„ Te dwie Ptaszyny są nie do podrobienia. Kozacki teledysk”

-„ Kocham te wariatki!!! To najlepszy klip jaki zobaczycie w te święta!!!”

-„ Są najlepsze, oglądałam już kilka razy”.

Portal Życie pisał również o… RZĄDZĄCY CHCĄ POWSTANIA KOLEJNEGO WOJEWÓDZTWA W POLSCE. CZY PLAN KACZYŃSKIEGO SIĘ POWIEDZIE

Jak informował portal Zycie: NAJBARDZIEJ WYCZEKIWANY SERIAL W TYM ROKU NA PODSTAWIE POWIEŚCI POLAKA. CZY WARTO OBEJRZEĆ „WIEDŹMINA”

Przypomnij sobie o… PIĘKNE ZAKOŃCZENIE WZRUSZAJĄCEJ HISTORII JOANNY MAZUR. JAK ZMIENIŁO SIĘ JEJ ŻYCIE PO „TAŃCU Z GWIAZDAMI”