Zarówno Ania, jak i Robert doskonale łączą karierę z wychowywaniem dziecka. Klara często towarzyszy im podczas codziennych zajęć: pojawia się z mamą na sali treningowej, kibicuje tacie podczas meczu.

Robert w sobotnim meczu zakończył tegoroczne zmagania na piłkarskich boiskach. Ostatni spotkanie Bayernu z Wolfsburgiem z wielkim zainteresowaniem i fascynacją oglądała córka piłkarza. Klara doskonale wie co się dzieje na boisku i już po raz kolejny zaskoczyła fanów swoimi umiejętnościami.

Przed rozpoczęciem meczu dziewczynka leżała na dywanie i z zaciekawieniem oglądała spotkanie. Z nagranej na Instastory Anii rozmowy wynikało, że Klara czeka na pojawienie się Roberta.

- „O kto to w telewizji teraz?” - zapytała Lewandowska swoją córkę.

- „Manuel” – odpowiedziała bez zastanowienia Klara, czym pokazała, że dokładnie zna zawodników Bayernu.

Po chwili dziewczynka niespodziewanie wykrzyczała cyfrę "osiem" wskazując na zawodnika Wolfsburga biegającego na boisku z numerem 8. Szybko podbiegła w stronę telewizora i wodziła za nim palcem po ekranie.

Trzeba przyznać, że Klara, jak na swój wiek, jest naprawdę mądrą dziewczynką.

Portal Życie pisał również o… RZĄDZĄCY CHCĄ POWSTANIA KOLEJNEGO WOJEWÓDZTWA W POLSCE. CZY PLAN KACZYŃSKIEGO SIĘ POWIEDZIE

Jak informował portal Zycie: NAJBARDZIEJ WYCZEKIWANY SERIAL W TYM ROKU NA PODSTAWIE POWIEŚCI POLAKA. CZY WARTO OBEJRZEĆ „WIEDŹMINA”

Przypomnij sobie o… PIĘKNE ZAKOŃCZENIE WZRUSZAJĄCEJ HISTORII JOANNY MAZUR. JAK ZMIENIŁO SIĘ JEJ ŻYCIE PO „TAŃCU Z GWIAZDAMI”