Wydawałoby się, że Margaret jest obecnie u szczytu kariery – niedawno nagrała nową płytę, odbyła trasę koncertową, a także występowała w „The Voice of Poland” jako jurorka.

Jak się jednak okazało, Margaret ma inne plany. Rozwiązała kontrakt płytowy z wytwórnią Warner Music, którego wykorzystanie byłoby otwarciem drzwi do światowej kariery.

Następnie wydała oświadczenie, w którym poinformowała fanów, że… zawiesza karierę.

Margaret nie będzie już śpiewać

„Niestety ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia niż sama dopuszczałam to w swojej głowie. Zewnętrzny głos rozsądku wydał mi jednak jednoznaczne polecenie - kategoryczna i natychmiastowa przerwa od spraw zawodowych.”

„W związku z tym nie mam wyboru i wyciszam się na jakiś czas, także tu w internecie. Już teraz życzę Wam więc wszystkiego co najlepsze na 2020, a przede wszystkim dbania o równowagę fizyczną i duchową. Obiecuję wrócić jak tylko poukładam wszystko w sobie i rzeczywiście odpocznę. Trzymajcie się ciepło. Wasza Gaja” – pisała.

KaCeZet, narzeczony piosenkarki, także zabrał głos w sprawie jej przerwy.

„Menadżerzy to psychopaci, językiem węży dogadani z wielkim bratem... gó*na nie widać, bo zasypali je brokatem” – napisał.

Menadżer piosenkarki uznał, że do końca roku będzie pracował z Małgosią Jamroży, zaprzeczył także, by wpis KaCeZeta miał jakikolwiek związek z nim.

Okazało się, że Margaret odwołała wszystkie swoje nadchodzące występy.

„Pani Małgorzata Jamroży odwołała swój udział w koncercie Sylwestrowym ze względów zdrowotnych o czym poinformowała na miesiąc przed realizacją” – podkreślił rzecznik TVP podczas rozmowy z Pudelkiem.

Tak czy inaczej życzymy Małgosi dużo zdrowia!

Przypomnij sobie o… SETKI TYSIĘCY PRALEK DO WYMIANY, MOGĄ WYWOŁAĆ POŻAR. OTO OFICJALNY KOMUNIKAT PRODUCENTA

Jak informował portal Życie: TRZYNASTKI NIEBAWEM TRAFIĄ DO EMERYTÓW. ABY OTRZYMAĆ ŚWIADCZENIE, NALEŻY ZŁOŻYĆ SPECJALNY WNIOSEK

Portal Życie pisał również o… GIS OSTRZEGA PRZED JEDZENIEM JAJEK TEJ POPULARNEJ MARKI. W WIELU PARTIACH WYKRYTO SALMONELLĘ