"Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami" zyskał nie lada popularność. I choć, dopiero skończyła się 10 edycja show, stacja Polsat zapowiada kolejną. Ponadto, pojawiają się już pierwsze doniesienia dotyczące tego, kogo zobaczymy na parkiecie.

Informowaliśmy już, że w programie weźmie udział m. in. Julia Wieniawa. Jak donosi "Pudelek" młoda gwiazda wynegocjowała 30 tysięcy złotych za każdy odcinek programu. Obok niej na parkiecie ma stanąć także Tomasz Oświeciński.

Kogo jeszcze zobaczymy w 11 edycji "Tańca z Gwiazdami"?

W sieci pojawia się coraz więcej informacji o tym, iż w programie wystąpią także gwiazdy show "Love Island" - Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak. Para ta dzięki programowi znalazła miłość i od tej pory pojawia się regularnie w mediach.

"Pudelek" komentuje, że Polsat wciąż chce pokazywać losy Sylwii i Mikołaja. Tym razem jednak para miałaby zaprezentować swoje taneczne umiejętności. Co ciekawe, zakochani mieliby zatańczyć ze sobą w parze.

Mianowicie, Sylwia Madeńska jest zawodową tancerką, specjalizującą się w tańcach latynoamerykańskich. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby celebrytka zgodziła się poprowadzić swojego partnera Mikołaja.

Doniesienia o rzekomym udziale w "Tańcu z Gwiazdami" postanowiła skomentować sama zainteresowana w rozmowie z dziennikarzami "Party":

"Sami byliśmy zdziwieni ta informacją zaraz po zobaczeniu informacji (...) zadzwoniliśmy do menadżera, skąd to wypłynęło. Oczywiście moim i Mikołaja marzeniem byłoby uczestnictwo w Tańcu z Gwiazdami. Podsumowując o niczym takim nie wiemy."

Na razie nie wiadomo więc, czy Polsat zaprosi uczestników "Love Island" na parkiet. Jedno jest jednak pewne, program nie straciłby wówczas na oglądalności.

Warto sobie przypomnieć...NAJGORĘTSZA PARA "LOVE ISLAND" ZOSTAŁA RODZICAMI. ICH RODZINA POWIĘKSZYŁA SIĘ O DWOJE DZIECI

Portal "Życie" pisał: MAGDA GESSLER I KUBA WOJEWÓDZKI POŁĄCZYLI SIŁY. TWORZĄ RAZEM NOWE SHOW. JEST JUŻ PIERWSZE NAGRANIE

Informował również: FILM Z TAŃCZĄCĄ MAŁGORZATĄ FOREMNIAK TO HIT WŚRÓD INTERNAUTÓW. "MICHAEL JACKSON Z DOMIESZKĄ KOZY"