Narodziny dziecka były spełnieniem marzeń tancerki Agnieszki Kaczorowskiej-Peli oraz jej męża Macieja Peli. Córka pary przyszła na świat 26 lipca 2019 roku i od tego czasu całkowicie zawładnęła życiem rodziców.

Na swoim Instagramie aktorka w ten sposób komentowała rolę, w jakiej latem musiała się odnależć:

"Przyznaję, że zawsze marzyłam o założeniu rodziny, o dzieciach... Wiedziałam, że spełniając to marzenie będę szczęśliwa, ale nie sądziłam, że AŻ TAK❗️❤️ Bycie mamą to dla mnie rola priorytetowa. Czuję niewiarygodną siłę każdego dnia. I nawet gdy ledwo widzę na oczy, to chcę wstać i chcę pokazywać jej świat."

Gwiazda przyznała, że jej rodzinne szczęście nie ominał także hejt. Kaczorowska wyznała, że od razu po porodzie musiała liczyć się z nieprzychylnymi i obraźliwymi komentarzami na temat swojego wyglądu oraz na temat córki.

Tancerka wyznała, iż niektórzy internauci przekraczali wszelkie granice. W skrzynce mailowej celebrytki pojawiały się nawet groźby! Hejterzy życzyli śmierci jej małej córeczce. Sprawa natychmiast trafiła na policję.

Jednak to ze względów bezpieczeństwa Kaczorowska nie zdecydowała się pokazywać twarzy dziecka. I choć na jej kontach na portalach społecznościowych można zobaczyć maluszka, to tylko w takiej pozycji, w której nie widać jego twarzy.

W programie "Przerwa na Kawę" gwiazda zdradziła jeszcze jeden powód, dlaczego nie chce ujawnić twarzy Emilii:

"Poza tym główną motywacją do tego, że nie pokazuję jej twarzyczki, jest to, że chciałam, żeby sama o tym zdecydowała. Bo jeżeli ona będzie kiedyś pracowała jako jakiś prokurator, będzie na jakimś wysokim stanowisku, może nie będzie chciała, żeby jej pracownicy, świat, wiedzieli, jak wyglądała w pieluszce"

Warto sobie przypomnieć: AGNIESZKA KACZOROWSKA- PELA MA NOWE MIESZKANIE! TANCERKA POKAZAŁA, JAK JE URZĄDZIŁA

Portal "Życie" pisał: AGNIESZKA KACZOROWSKA JAKO IDEALNA ŻONA. TO NIE NOWA ROLA, TAK WYGLĄDA JEJ ŻYCIE

Informował również: KSIĘŻNA KATE PRZEJĘŁA OBOWIĄZKI KRÓLOWEJ ELŻBIETY II. CZY TO OZNACZA WIELKIE ZMIANY W BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ