Agnieszka Kaczorowska znana wszystkim głównie z roli w serialu „Klan” oraz „Na dobre i na złe”, od dzieciństwa zajmuje się tańcem. Jest również choreografką. W 2010 roku zdobyła tytuł Mistrzyni Swiata w Tańcach Latynoamerykańskich.

Obecnie jest w związku małżeńskim z Maciejem Pelą, niedawno urodziła im się córeczka - Emilia. Agnieszka Kaczorowska podkreśla, że mąż bardzo pomaga jej w zajmowaniu się dzieckiem. Obowiązki dzielą pół na pół i nawet kiedy ona wstaje w nocy żeby nakarmić córeczkę, jej mąż dotrzymuje jej towarzystwa.

Teraz opowiada także o sobie jako o żonie. Zdradza jaka jest dla Macieja.

Nowa rola jaką napisało dla niej życie trwa od 2018 roku. To właśnie wtedy wzięli ślub z Maciejem Pelą. Wydarzenie było niezwykle romantyczne. Para postanowiła bowiem wziąć ślub we Włoszech.

Kilka dni temu Agnieszka Kaczorowska podzieliła się na swoim profilu refleksją jaką jest żoną dla Macieja:

- Jestem żoną i uważam, że najważniejsza jest pielęgnacja tego pięknego uczucia, które nas połączyło. Kluczem jest czas. Zawsze mam czas dla nas. Jaką żoną jestem? Jestem żoną, która potrzebuje dużo czułości i bliskości, dlatego u nas całusy, przytulasy, spacery za rękę i inne drobne gesty to codzienność.
Jestem żoną, która komplementuje i lubi być komplementowana. Uwielbiam, gdy mówimy sobie miłe rzeczy.

Jednak Agnieszka Kaczorowska wie doskonale, że jest także żoną wymagającą i stanowczą:

- Jestem żoną wymagającą. Nie lubię półśrodków, ale to jak w każdej dziedzinie życia... Więc jak jechać na wakacje to wymarzone, a jak urządzać dom to najpiękniej. Jestem żoną, która pamięta i przypomina... Choć mój mąż ma wszystko zapisane w swoich magicznych tabelkach, to ja większość spraw do załatwienia mam w głowie. Przypominam nam obojgu o tym co trzeba zrobić...i myślę, że właśnie dzięki temu z większością się wyrabiamy w czasie. Jestem żoną niegotującą, ale to dlatego że ON robi to znacznie lepiej. Jestem żoną, która się troszczy i czasem przytuli i pogłaszcze, a czasem stanowczo zachęci do działania zamiast gadania. Jestem żoną, która kocha robić niespodzianki! Jestem też żoną zazdrosną...ale tylko czasami...Tak zdrowo. Jestem żoną niezależną, która się spełnia zawodowo i uwielbia to związkowe partnerstwo.

Przypomnij sobie o… CHOROBA PRZYSZŁA TAK NAGLE! MICHAŁ BAJOR, LEGENDA POLSKIEJ MUZYKI, POTWIERDZA DONIESIENIA


Jak informował portal Życie: LARA GESSLER I JEJ NOWY PARTNER SĄ „RZYMSKIM MAŁŻEŃSTWEM”. O CO CHODZI W TAKIM ZWIĄZKU


Portal Życie pisał również o: KOLEJNE PODWYŻKI OPŁAT ZA SMIECI. „KWOTY WYŻSZE NAWET O KILKASET PROCENT”