Ostatnio w życiu tancerki Agnieszki Kaczorowskiej dzieje się całkiem sporo. Rok temu aktorka poślubiła swojego partnera Macieja Pelę, a w tym roku powitała na świecie pierwsze dziecko. Mianowicie, w lipcu urodziła córkę - Emilkę.

Narodziny dziecka z pewnością przewróciły do góry nogami cały świat młodego małźeństwa. Tancerka nie tylko musiała zmienić swoje zawodowe plany, ale także odnaleźć się w zupełnie nowej roli. 

Rola mamy i żony stała się dla Agnieszki Kaczorowskiej tą najważniejszą. O czym sama tancerka niedawno przekonywała na swoim profilu na Instagramie, publikując wymowne wpisy.

"Bycie mamą to dla mnie rola priorytetowa. Czuję niewiarygodną siłę każdego dnia. I nawet gdy ledwo widzę na oczy, to chcę wstać i chcę pokazywać jej świat."

Kaczorowska podkreślała także to, jak ważne jest dla niej małżeństwo:

"Będąc dziewczynką marzyłam o pięknym ślubie, przystojnym mężczyźnie i miłości jak z bajki. I co? Ślub idealny, mężczyzna wyjątkowy, a miłość niepowtarzalna. Marzenia naprawdę się spełniają.🥰"

Teraz przyszedł czas na kolejną ważną wolę w życiu gwiazdy, a mianowicie rolę pani domu. Jak donosi portal "Jastrząb Post" Agnieszka wraz z mężem zdecydowali się na kupno nowego domu. I choć, para dopiero się urządza, na Instagramie tancerki już można zobaczyć fragmenty wnętrz.

W rozmowie z dziennikarzami, Agnieszka Kaczorowska przyznała też, że marzy o tym, by spędzić tegoroczne święta w nowym miejscu:

"Mam nadzieję, że przed świętami się przeprowadzimy i spędzimy święta na nowym. Aczkolwiek jest to przeprawa i każdy, kto robił remont lub wykańczał swoje mieszkanie wie, że to jest dużo spraw organizacyjnych. Trzeba mieć dużo cierpliwości do tego wszystkiego, bo jest dużo rzeczy, które od nas nie zależą jak np. wilgotność – która obecnie jest większa i utrudnia. Ale wszystko się da, jeżeli się chce."

Jak zapowiedziała tancerka, tak też robi. Ostatnio gwiazda opublikowała zdjęcie z wyremontowanego pomieszczenia. Kaczorowska pochwaliła się wyglądem łazienki.

Uwagę internautów od razu przykuła wszechobecna biel. Trudno się nie domyślić, że Kaczorowska planuje urządzić resztę mieszkania w skandynawskim stylu. Jej dom z pewnością będzie połączeniem elegancji i niebanalnych dekoracji.

Taki wystrój łazienki przypadł do gustu wielu fanom tancerki, którzy komentowali, że nie mogą się doczekać tego, aż gwiazda pokaże im całe mieszkanie. 

View this post on Instagram

Słuchajcie, zaprzyjaźniłam się ostatnio z pewnym urządzeniem... 👉🏻 BRAUN SILK-EPIL 9 👌🏻 Zawsze byłam mocno zajętą osobą, ale będąc mamą, tego czasu dla siebie mam jeszcze mniej. Znalazłam rozwiązanie na dokładną depilację nie wychodząc z domu. Robię to w wannie lub pod prysznicem, bo urządzenie jest wodoodporne. Najlepsze jest to, że cały zabieg to tylko chwila, a efekty super. Problem niepożądanych włosków znika nawet na 3-4 tygodnie! To światełko, które widzicie na mojej nodze to Smartlight. Bardzo pomaga usunąć WSZYSTKIE włoski. Bardzo polecam❗️ ___________________ #Braun #Depilator #GładkieCiało #PomysłNaPrezent #DesignedToBeLoved #Ad

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Portal "Życie" pisał...MAŁASZYŃSKI ZAMIEŚCIŁ WZRUSZAJĄCY WPIS W MEDIACH. "WCIĄŻ CIĘ KOCHAM"

Informował także: SYNEK ANNY DERESZOWSKIEJ TO "URODZONY OPTYMISTA". TAK MOTYWUJE JEJ FANÓW

Warto sobie przypomnieć...KUBA WOJEWÓDZKI UJAWNIŁ SWOJE ZAROBKI NA INSTAGRAMIE. TA SUMA ZWALA Z NÓG