Do Sylwestra coraz bliżej, stąd coraz więcej emocji budzą największe w kraju koncerty. Dokładnie chodzi o to, kogo będzie można zobaczyć i usłyszeć na najpopularniejszych imprezach kończących rok 2019.

Fani spekulują na temat tego, gdzie wystąpią ich ulubieńcy, a gwiazdy powoli zdradzają w jakich miastach się pojawią. Najwięcej domysłów budzą występy discopolowych gigantów. Mianowicie Sławomira i Zenka Martyniuka.

Nie od dziś wiadomo, iż to ich koncerty zapewniają organizatorom największą oglądalność. Fani artystów mogą być jednak nieco zawiedzeni, gdyż w tym roku nie wystąpią oni na jednej scenie.

Sławomir zdradził, że w tym roku zaśpiewa w Chorzowie. Muzyk w rozmowie z "Faktem" zapowiedział, że szykuje prawdziwe show:

"Specjalnie na ten koncert przygotowaliśmy również premierowe piosenki, zupełnie nowe, których jeszcze nikt nie słyszał."

Wokalista przyznał, że liczy na szampańskie humory fanów, którzy, mimo niskich temperatur, przyjmą go w mieście gorąco:

"Liczymy na fanów, że nie zawiodą i zabiorą szampany ze sobą! I niech nas oblewają."

Inne plany ma lider zespołu Akcent. Zenek Martyniuk wystąpi w Zakopanem. Muzyk na razie jednak nie chce zdradzić, co szykuje dla swoich fanów. Można być jednak pewnym, że podczas sylwestrowego wieczoru nie zabraknie największych hitów króla disco.

Zenek Martyniuk oprócz Sylwestra w Zakopanem z pewnością rozkręci także niejedną domówkę.

Warto sobie przypomnieć: RECEPTA ZENKA MARTYNIUKA NA DUŻE PIENIĄDZE. WARTO ROBIĆ TO, CO SIĘ KOCHA

Portal "Życie" pisał: KTO BY SIĘ SPODZIEWAŁ. OTO PRAWDZIWE NAZWISKA POLSKICH GWIAZD

Informował również: JACEK KURSKI SKOMENTOWAŁ, DLACZEGO Z TVP ZWOLNIONO ZAMACHOWSKĄ I KURDEJ-SZATAN. SŁOWA PREZESA STACJI SĄ ZASKAKUJĄCE