Anna i Robert Lewandowscy od kilku ładnych lat niemal nie schodzą z pierwszych stron gazet, a nawet, jeśli na chwilę ustąpią komuś miejsca, wracają ze zdwojoną siłą za sprawą kolejnych ciekawych nowinek z ich życia.

Tym razem jeden z internautów przypomniał, jak kiedyś wyglądała Ania.

Wszystko miało miejsce po gali Złota Piłka 2019, na której francuski magazyn „France Football” wybrał najlepszego piłkarza roku. Robert Lewandowski uplasował się na ósmym miejscu.

Jeden z dziennikarzy, Krzysztof Stanowski, zachwycił się tym, „jaką drogę razem przeszła ta para”. Właśnie wtedy inny użytkownik Twittera pokazał zdjęcie młodego Roberta Lewandowskiego oraz kibicującej mu Ani. Zdjęcie zostało wykonane w 2008 roku.

W 2008 roku Lewandowska miała 20 lat. Na starym zdjęciu wygląda jak inna osoba!

Anna i Robert Lewandowscy znają się od 2007 roku. Ich znajomość rozpoczęła się na obozie studentów Akademii Wychowania Fizycznego na Mazurach. W 2008 roku Lewandowski zaczął grać w Lechu Poznań, zaś w 2010 – w Borussii Dortmund.

Anna Lewandowska to znana trenerka fitness oraz żona Roberta Lewandowskiego. Słynie z promowania zdrowego trybu życia, nie tylko poprzez uprawianie sportu, który poprawia naszą kondycję fizyczną, ale również za pomocą codziennej diety.

Anna Lewandowska jest mamą. Córeczka trenerki i Roberta Lewandowskiego, Klara, ma dwa lata. Teraz rodzina przygotowuje się do przyjścia na świat kolejnego dziecka. Specjalnie w tym celu remontują nowe, większe mieszkanie.

Małżeństwo z pewnością już nie może doczekać się drugiego dziecka. Media spekulują, jakiej płci będzie kolejny potomek gwiazdorskiej pary, ale Ania wciąż nie potwierdziła żadnych doniesień.

Dokładny termin porodu Anny Lewandowskiej nie jest znany, ale wiadomo jedno – ponownie będzie to wielka informacja, której nie sposób będzie przeoczyć!

Przypomnij sobie o… MICHAŁ SZPAK UJAWNIŁ, KIEDY ZOSTANIE OJCEM. TE WIEŚCI MOGĄ ZASKOCZYĆ JEGO FANÓW

Jak informował portal Życie: ANNA LEWANDOWSKA NA NOWO TWORZY DOM...DLA SWOJEGO DRUGIEGO DZIECKA

Portal Życie pisał również o… ANNA ORAZ ROBERT LEWANDOWSCY POKAZALI TWARZ KLARY. TAK WYGLĄDA „ROYAL BABY”