Beata Tyszkiewicz pomimo bardzo zaawansowanego wieku, obecnie ma 81 lat, długo uchodziła za istny okaz zdrowia. Znana była ze swojego rozrywkowego i dynamicznego stylu życia. Wiele osób kojarzyło ją z nieodłącznym papierosem i upodobaniem do koniaku.

Jednak stan zdrowia gwiazdy wymusił na niej zmianę życiowych nawyków. Beata Tyszkiewicz w połowie 2017 roku przeszła zawał. Aktorka trafiła do specjalistycznej kliniki w Aninie pod Warszawą, gdzie przeszła operację. W szpitalu spędziła kilka dni, podczas gdy lekarze poddawali ją szczegółowym badaniom.

Po wypisaniu z kliniki wróciła do swojego mieszkania w Warszawie, gdzie żyje sama. Od tego czasu zaczęła bardziej troszczyć się o swoje zdrowie. Konieczne stało się odstawienie papierosów, alkoholu, a nawet kawy. Aktorka nie może się też stresować. Zrezygnowała z udziału w „Tańcu z gwiazdami”.Aż do chwili obecnej nie udało jej się wrócić do dawnej formy sprzed zawału.

Beata Tyszkiewicz ma dwie córki, które bardzo się o nią troszczą. Karolina Wajda, która mieszka w dworku w Głuchach pod Wyszkowem, zagląda do aktorki kilka razy w tygodniu. Nie może zabrać mamy do siebie, ponieważ w dworku nie ma odpowiednich warunków.

Sama Beata Tyszkiewicz również woli żyć w swoim warszawskim mieszkaniu wśród rodzinnych pamiątek i ulubionych mebli oraz obrazów. Karolina Wajda nie może się z kolei wyprowadzić się z dworku, gdzie na co dzień prowadzi biznes i zajmuje się licznymi zwierzętami.

Beata Tyszkiewicz ma też drugą córkę, Wiktorię, która mieszka z rodziną w Szwajcarii. Wiktoria codziennie dzwoni do aktorki i dba o jej samopoczucie. Po tym, jak Beata Tyszkiewicz przeszła zawał, jej młodsza córka nalegała na przyjazd aktorki do Lozanny. Gwiazda jednak wolała zostać w swoim mieszkaniu w Warszawie.

Przypomnij sobie o… ROMANS BEATY TYSZKIEWICZ Z 30 LAT MŁODSZYM MĘŻCZYZNĄ! TEN ZWIĄZEK NIE JEST JUŻ TAJEMNICĄ

Jak informował portal Życie:BEATA TYSZKIEWICZ WRÓCI DO „TAŃCA Z GWIAZDAMI”? MAMY JEJ KOMENTARZ!

Portal Życie pisał również o…CZY TO BYŁA WPADKA LEWANDOWSKICH? NIEOCZEKIWANE WYZNANIE ANNY NA TEMAT CIĄŻY