Beata Tyszkiewicz jest chodzącą legendą polskiego kina. Aktorka zagrała w ponad 100 filmach i stworzyła w wielu z nich niezapomniane kreacje aktorskie. Gwiazda znana jest również ze swojego bogatego życia uczuciowego. Ma na swoim koncie trzy małżeństwa i liczne związki, które nie zakończyły się na ślubnym kobiercu.

Chociaż Beata Tyszkiewicz ma już 81 lat, nadal zachwyca swoim stylem i wyglądem. Aktorka z biegiem lat nie straciła elegancji i uroku. Jako młoda kobieta zachwycała niebanalną urodą, która rzucała mężczyzn na kolana.

Nic zatem dziwnego, że aktorka była przedmiotem fascynacji wielu mężczyzn. Z niejednym ze swoich licznych adoratorów Tyszkiewicz wchodziła w związek. Trzykrotnie wychodziła też za mąż.

Pierwszym jej mężem był Andrzej Wajda. Jednego z najlepszych polskich reżyserów, Tyszkiewicz poślubiła w 1967 roku. Ich związek trwał kilka lat, ale małżeństwo zakończyło się w 1969 roku. Wajda zostawił dla aktorki swoją poprzednią żonę. Ze związku reżysera i Tyszkiewicz urodziła się ich córka Karolina Wajda.

Drugim wybrankiem gwiazdy również został reżyser. Był nim Witold Orzechowski, od którego Tyszkiewicz była nieco starsza. Ich małżeństwo również nie przetrwało. Rozwiedli się po 7 latach związku w 1977 roku. Po latach aktorka przyznała, że uznaje to małżeństwo za przypadkowe.

Ostatni raz na ślubnym kobiercu Tyszkiewicz stanęła niedługo po drugim rozwodzie. Jej wybrankiem został Jacek Padlewski, który był jej miłością z czasów młodzieńczych. Para doczekała się wspólnej córki, Wiktorii, która urodziła się w 1977 roku, niedługo po rozwodzie Beaty Tyszkiewicz z poprzednim mężem, Witoldem Orzechowskim.

Ostatnie małżeństwo aktorki również nie przetrwało. Tyszkiewicz rozwiodła się z Padlewskim po kilku latach.

Gwiazda brylowała przez wiele lat jako jurorka w popularnym show. Czy znowu zobaczymy ją w tej roli? BEATA TYSZKIEWICZ WRÓCI DO „TAŃCA Z GWIAZDAMI”? MAMY JEJ KOMENTARZ!

Słyszeliście już o niemieckim zawodniku, który chce przejść do reprezentacji naszego kraju: NIEMIECKI PIŁKARZ CHCE GRAĆ W REPREZENTACJI POLSKI. JUŻ WYROBIŁ POLSKI PASZPORT!

Joanna Tec