Anna Lewandowska odświeżyła pokój córeczki Klary. Trenerka znana jest z dobrego gustu, dlatego nikogo nie dziwi, że wnętrze zostało utrzymane w skandynawskim stylu. Jak obecnie wygląda miejsce zabaw dziewczynki?

Odświeżony pokój Klary Lewandowskiej

Anna i Robert Lewandowscy na co dzień mieszkają w Niemczech. To właśnie tam od niedawna ich córeczka Klara chodzi do przedszkola. Dziewczynka bardzo szybko dorasta i coraz częściej pokazuje, że ma własne zdanie. Gwiazda ostatnio zdradziła, że chciałaby czasami ubierać Klarę w sukienki, ale ta woli wygodne dresy.

Niedawno Anna Lewandowska pokazała na Instastories, jak obecnie wygląda pokój jej córeczki. Na ścianie pojawiła się grafika przedstawiająca małą Klarę. Podobne dostępne są w sklepie internetowym trenerki.

We wnętrzu dominuje jasna kolorystyka - głównie biel, beż i czerń oraz naturalne materiały. Szczególną uwagę zwraca drewniane łóżko z czarno-białą pościelą oraz ogromna pufa z pandą, która może posłużyć jako wygodny fotel lub miejsce do zabawy.

Popularne dodatki w pokojach dziecięcych gwiazd

Jak się okazuje w pokoju Klary widoczne są dodatki, które można było zaobserwować w mieszkaniach innych znanych osób. Pufa-panda już wcześniej pojawiła się pokoiku dziecięcym u Olgi Frycz. Z kolei grafika z wizerunkiem noworodka widoczna była w relacjach Kasi Tusk. Znajomo wygląda także chętnie wybierana przez mamy lampka w kształcie balonu.

View this post on Instagram

Wiecie, że podobno są takie instagramerki, które już na etapie projektowania mieszkania lub domu mają dokładnie przemyślane wszystko pod instagram? Czyli np. w salonie mają specjalne na suficie zawieszone listwy z których mogą zwisać różne tapety jako tło do zdjęć w zależności od nastroju i pory roku 🤪 Na etapie projektowania oświetlenia też jest wszystko przemyślane tip top, żeby zdjęcia na IG były pięknie oświetlone (co zresztą jest zrozumiałe). Niektórzy mają też dodatkowe pomieszczenia w których zmieniają scenografię w zależności od potrzeby. Czyli np. zimą obsypują taki pokój sztucznym śniegiem, wkładają sanie z Mikołajem, jakaś fajna kolorowa choinka, zadowolone dzieci i cyk cyk zdjęcie gotowe 🤩 Piszę o tym dlatego, booo, że też ja na to nie wpadłam 🤦🏼‍♀️😉 Gdybym pomyślała o tym wcześniej... pokój Helki jest totalnie NIEFOTOGENICZNY, ni z tej ni z tamtej strony nie da się go sfotografować tak, żeby wyszedł tak pięknie jak faktycznie piękny jest 💕🌸 Ani tak, ani siak. Ani w te ani wewte . Ech... 🤣 Zdjęcie zrobiła moja Mama. Użyła do tego drabiny 🤘🏻 Dużo dziewczyn prosiło, żebym pokazała pokoik jak już skończę urządzać. Bardzo proszę 🙈 I muszę się Wam przyznać, że póki co nie spędzamy w nim jakoś super dużo czasu. Jednak salon i kuchnia to salon i kuchnia 🙂 Ale uwierzcie mi. Pokój Heleny jest prześliczny !!!!🦡🐿🦔 Dobrego dnia 🦝🐿🦔 #kidsroom

A post shared by Olga Frycz (@toja_mama) on

Nikogo z pewnością nie dziwi, że w pokoiku Klary znajdują się dodatki, które można kupić w sklepie jej mamy. Chodzi o personalizowane plakaty marki Mango Picture dostępne za około 170 złotych. W sklepie Baby By Ann dostępny jest również pufa z pandą Bini Original wykonana z organiczej bawełny.

Zobacz także: ANNA LEWANDOWSKA OPOWIADA O TYM, JAK CZUJE SIĘ W ROLI MAMY. PODOBNO KLARA MA JUŻ SWOJE ZDANIE NA KAŻDY TEMAT

Może zainteresuje Cię to: ANNA I ROBERT LEWANDOWSCY PRZEPROWADZAJĄ SIĘ DO WIĘKSZEGO DOMU. JAK URZĄDZĄ NOWĄ REZYDENCJĘ

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: CHŁOPIEC PIERWSZY RAZ ZOBACZYŁ KOLORY. JEGO REAKCJA WYCISKA ŁZY Z OCZU [WIDEO]