Ewelina Lisowska zaskoczyła swoich fanów ogromną metamorfozą. 28-latka dodała właśnie zdjęcie… z grzywką. To duża zmiana dla piosenkarki, która przyzwyczaiła już swoich fanów do długich, swobodnie opadających włosów.

Za zmianą wizerunku wokalistki stały jednak poważniejsze powody. Dziewczyna wyjaśniła je w zabawnym podpisie, który dołączyła do fotografii:

Kiedy kobieta nie wie co zrobić ze swoim życiem, robi grzywkę

Nowy wizerunek bardzo przypadł do gustu fanom wokalistki. Zdjęcie polubiło ponad 13 tysięcy osób. Ewelina Lisowska otrzymała również wiele pozytywnych komentarzy na temat swojej nowej fryzury. Fani pisali:

Pięknie, tak dziewczęco!

Na serio super z grzywką i prawie nie do rozpoznania

Ale uroczo ci w niej! Pięknie wygladasz

Niestety pojawiły się również krytyczne głosy. Niektórzy podkreślali, że grzywka Ewelinie po prostu nie pasuje:

Jesteś piękna ale wg mnie grzywka ci nie pasuje :P choć to prawda z tymi zmianami w życiu idącymi w parze z fryzurą

Prosze powiedz ze to peruka :(

Nie pasuje ci, bez grzywki lepiej serio.

Przypomnijmy, że Ewelina Lisowska brała niedawno udział w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Być może to właśnie tam 28-latka nabrała ochoty na zmiany swojego wizerunku.

W trakcie rywalizacji dziewczyna musiała bowiem przywyknąć do częstych metamorfoz. Ewelina Lisowska wcielała się m.in. w Edytę Górniak, Justynę Steczkowską, Beatę Kozidrak i Rihannę.

Przypomnijmy, że obok Eweliny Lisowskiej, w programie wystąpiły również inne gwiazdy, m.in. Łukasz Zagrobelny, Robert Koszucki, Adam Strycharczuk, Kasia Ptasińska i Jeremi Sikorski.

Talent wokalistki zaprowadził ją aż do finału. Choć zwycięzcą 12. edycji show został Adam Strycharczuk, to zmiany wizerunku najwyraźniej tak spodobały się Ewelinie Lisowskiej, że postanowiła wprowadzić je również w prywatnym życiu.

Portal "Życie" informuje również... CZY SANDRA KUBICKA ZOSTANIE NOWĄ GWIAZDĄ TELEWIZJI? JUŻ PADŁY PIERWSZE PROPOZYCJE PRACY

Warto sobie przypomnieć... EWELINA LISOWSKA ZASKOCZY WIDZÓW "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO"! WOKALISTKA WCIELI SIĘ W NAJWIĘKSZĄ DIWĘ POLSKIEJ PIOSENKI

Na portalu "Życie" zobaczysz także... EWELINA LISOWSKA NIE WSTYDZI POKAZYWAĆ SIĘ BEZ MAKIJAŻU. DOWODEM NA TO JEST OPUBLIKOWANE PRZEZ NIĄ ZDJĘCIE