Artystka z okazji zdobycia 250 tys. Obserwatorów na Instagramie postanowiła pokazać jak naprawdę wygląda i zachęcić swoje obserwatorki do pokazywania swojego naturalnego wyglądu.

– Dodaję to zdjęcie, bo mam ochotę być sobą. Mieć te wszystkie siniaczki, zaczerwienienia, przesuszone usta, odrost na włosach i wszelkie inne ludzkie mankamenty. Dodaję to zdjęcie, bo jest Was tu już 250.000! Wiem, że mam niesamowicie kochanych obserwatorów, którzy wiedzą czym jest kultura wypowiedzi i szacunek do drugiego człowieka. Dziękuję, że jesteś ze mną – napisała na Instagramie piosenkarka (pisownia oryginalna).

Jak się okazało, zdjęcie bez makijażu sprawiło, że Ewelina straciła sporo obserwatorów.

– Słuchajcie, przed chwilą wybiło mi 250 tysięcy obserwatorów. Dodałam swoje naturalne zdjęcie i znowu mam 249. (…) I jeszcze jedno a propos naturalności. Żeby nie było, że mam coś przeciwko ładnym zdjęciom. Sama lubię robić ładne zdjęcia i pozować już odkąd miałam pięć lat. Jestem urodzoną modelką. Uważam, że trzeba pokazywać to, że nie zawsze jesteśmy takie piękne, wymuskane, wypozowane i wszystko cacy, bo to nie jest prawdziwe. Wpędzamy tym w kompleksy inne ładne dziewczyny, którym się wydaje, że ktoś się budzi z makijażem i pięknym ustami, które są zrobione. Trzeba dbać o siebie, ale dziewczyny, bądźmy kurde normalne – zaapelowała na InstaStories (pisownia oryginalna).

Post piosenkarki skomentowało wielu fanów. „Fajnie, że jesteś taka prawdziwa. Bez tych 'ulepszaczy' i tej sztuczności, której jest pełno na instagramie”, Mało jest ludzi, którzy pokazują kim naprawdę są dlatego wielki szacunek”, „Pięknie wyglądasz!”- komentowali internauci.

Finałowy odcinek 12. edycji polsatowego show zostanie wyemitowany 23 listopada 2019 roku, a zwycięzca programu otrzyma 100 tysięcy złotych, które przekaże na wybrany przez siebie cel charytatywny.

Przypomnij sobie o… ZENON MARTYNIUK SZALEJE NA WAKACJACH. W SIECI POJAWIŁO SIĘ ZABAWNE NAGRANIE Z JEGO UDZIAŁEM

Jak informował portal Życie: MAŁGORZATA ROZENEK ORGANIZUJE "WYPRZEDAŻ SZAFY". PIENIĄDZE PRZEZNACZY NA COŚ NIESAMOWITEGO

Portal Życie pisał również o… KSIĄŻĘ HARRY I KSIĘŻNA MEGHAN CORAZ DALEJ OD RODZINY KRÓLEWSKIEJ. "NIKT Z NIMI NIE ROZMAWIA"