Magda Gessler jest bardzo związana ze swoim dziećmi. I choć wcześniej, ich relacje nie były najlepsze, dziś tworzą zgraną drużynę i wzajemnie się wspierają.

Restauratorka bardzo często mówi o tym za co ceni swoje dzieci oraz publikuje z nimi wiele fotografii. Niedawno w mediach pojawiły się też zdjęcia z ich wspólnej sesji.

Nic dziwnego, że jako matce bardzo zależy jej na ich szczęściu. Restauratorka wspiera ich w każdej decyzji i akceptuje to, jakimi ścieżkami podążają. Mimo tego, iż nie zawsze musi się z nimi zgadzać, stara się nie krytykować tego, co robią.

Magda Gessler kibicuje teraz nowemu związkowi Lary. Jej partnerem jest ceniony prawnik, który swoimi wypowiedziami wywołał ostatnio niemałe zamieszanie. Mianowicie, chodzi o kwestie dotyczące małżeństwa.

Męźczyzna, który w sądzie jest świadkiem wielu rozwodów ma dość specyficzne podejście do tego tematu. Jak donosi portal "Pikio.pl" ostatnio w sieci pojawiły się jego komentarze odnośnie zawierania związków małżeńskich:

"Nie oceniam, czy to dobrze, czy niedobrze, że ludzie biorą śluby. Skoro tak się dzieje, to oznacza, że jest na to miejsce w naszym teraźniejszym świecie. Ale w pracy prawnika i na własnej skórze miałem okazję wyspecjalizować się w temacie ślubów."

Partner Lary, tak samo jak ona, ma już za sobą nieudane związki. Podkreśla jednak, że małżeństwo, a raczej jego brak, nie ma wpływu na to, co łączy dwoje ludzi.

"Jest nieograniczona ilość możliwości i konfiguracji, w jakich dwoje ludzi może być razem. Ja jestem raczej zwolennikiem rzymskich małżeństw."

Prawnik tym stwierdzeniem potwierdził, że na razie nie planuje ślubu. Jego decyzja nie oznacza jednak tego, iż jego uczucie do Lary jest słabsze. Wręcz przeciwnie, partner córki Magdy Gessler podkreślił, że łączy ich coś naprawdę wyjątkowego.

"Nie odwracam się od duchowości, przeciwnie. Nasza relacja, oprócz wymiaru fizycznego, ma przede wszystkim charakter metafizyczny."

Czy poglądy nowego partnera Lary mogą nie spodobać się Magdzie Gessler? W końcu, taka decyzja może sprawić, że restauratorka nie zobaczy już córki w białej sukni.

Warto sobie przypomnieć...JUŻ WIADOMO, GDZIE ZJEMY NAJLEPSZĄ PIZZĘ W POLSCE. MAGDA GESSLER NIE MA WĄTPLIWOŚCI

Portal "Życie" pisał...DONALD TUSK WSTAWIŁ ZDJĘCIE Z WNUKAMI. CZY SĄ PODOBNE DO DZIADKA

Informował również: AGNIESZKA KACZOROWSKA- PELA MA NOWE MIESZKANIE! TANCERKA POKAZAŁA, JAK JE URZĄDZIŁA