Katarzyna Dowbor jest bardzo zaangażowana w relacje rodzinne. Kobieta stara się utrzymywać jak najlepsze stosunki ze swoimi dziećmi i wnukami. Ostatnio dziennikarka odniosła się do tego, jak radzi sobie w roli taty, jej syn Maciej.

Prezenterka zawsze podreśla to, iż cieszy się, że mimo tak wielu obowiązków dla Macieja wciąż rodzina pozostaje na pierwszym miejscu. Dziennikarz jest bowiem w związku z aktorką - Joanną Koroniewską, z którą wychowuje dwie córki: 10-letnią Janinę oraz 1,5-roczną Helenę.

Maciej Dowbor na brak obowiązków nie może narzekać. Dziennikarz na co dzień pracuje dla stacji RMF FM oraz prowadzi popularny program rozrywkowy Polsatu -"Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Dodatkowo, prezenter jest bardzo aktywny fizycznie. Maciej każdego dnia trenuje i przygotowuje się do zawodów triathlonowych. Ostatnio dziennikarz pochwalił się niemałym osiągnięciem.

Mianowicie, dzięki swojej ciężkiej pracy, udało mu się uzyskać kwalifikację na Mistrzostwa Świata na 1/2 Ironmana w przyszłym roku.

Mimo pracy i treningów, Maciej nie zapomina jednak o obowiązkach rodzinnych. Prezenter stara się każdą wolną chwilę spędzać z córkami. Zaznacza, że zależy mu na tym, by jego dzieci miały szczęśliwe i pełne przygód dzieciństwo.

"Dzieci uczą nas nie tylko odpowiedzialności za rodzinę, ale też świadomości, że nie jesteśmy już sami dla siebie na tym świecie. Wiem, że muszę zrobić wszystko, żeby moje córki miały fajne dzieciństwo i mogły cieszyć się pełną rodziną jak najdłużej."

Dodaje też, że praca jest ważna w życiu, jednak nie jest ważniejsza od rodziny.

"Robię wszystko, żeby nie straciły takiej szansy, na przykład przez zniknięcie któregoś z rodziców. Praca jest bardzo elastyczna, a rodzina jest wartością niepodważalną. Im człowiek jest starszy, tym bardziej zdaje sobie z tego sprawę. Zwłaszcza kiedy ma dwie fantastyczne córki."

Portal "Życie" pisał...KASIA KOWALSKA TRAFIŁA DO SZPITALA. SPRAWA JEST POWAŻNA, ODWOŁAŁA SWOJE KONCERTY

Informował również: MŁODSZY SYN EWY MINGE KOŃCZY 25 LAT. JEST NAPRAWDĘ PODOBNY DO MAMY

Warto sobie przypomnieć też o: MAJA BOHOSIEWICZ SPRZEDAJE SWOJĄ SUKNIE ŚLUBNĄ. JUŻ WIE, CO ZROBI Z PIENIĘDZMI