Małgorzata Kożuchowska to aktorka, której przez długi czas przypisywano wyłącznie jedną rolę. I choć, gwiazda angażowała się w tym czasie w inne projekty, to dla wielu i tak pozostawała Hanką Mostowiak z serialu "M jak miłość".

Później przez kolejne lata związana z "Rodzinką. pl" Kożuchowska stała się wzorową panią domu - Natalią Boską. W końcu przyszedł jednak czas na to, by aktorka uwolniła się od grzecznych i przewidywalnych ról.

Pierwszym krokiem w stronę odważniejszych kreacji była rola w najnowszym filmie Patryka Vegi, w którym to Kożuchowska zagrała policjantkę. Następnie wcieliła się w gangsterkę w filmie "Proceder".

Kolejnym istotnym projektem z udziałem gwiazdy ma być nowy serial TVN -"Motyw". To w nim Małgorzata Kożuchowska ma pokazać się widzom od strony im zupełnie nieznanej. Historia ma opowiadać o losach ludzi uwikłanych w kłamstwo i miłosne manipulacje.

W serialu nie zabraknie odważnych scen. Na ekranach będzie można zobaczyć aktorów w akcie miłosnego trójkąta. Jedną z postaci ma zagrać właśnie Kożuchowska.

Tuż obok niej na planie będzie można zobaczyć:Agnieszkę Grochowską, Michała Czerneckiego, Andrzeja Konopkę, Magdalenę Walach i Olgę Bołądź.

Małgorzata Kożuchowska przyjęła wyzwanie zagrania sceny lesbijskiej. Widzowie będą mogli zobaczyć aktorkę podczas namiętnego pocaunku z Grochowską. Na razie nie wiadomo, co łączy obie kobiety, ale można być pewnym, że ich relacja będzie dynamiczna i pełna namiętności.

Scena pocałunku z pewnością odsunie od Kożuchowskiej wizerunek poukładanej Hanki Mostowiak. Mianowicie w taką kreację aktorka jeszcze się nie wcielała.

O tym, jak sobie poradzi będzie można się przekonać już niebawem na antenie TVN. Z kolei, ci bardziej niecierpliwi będą mogli obejrzeć serial na stronie"Player.pl".

Warto sobie przypomnieć o:72-LETNI KAROL STRASBURGER ZOSTAŁ OJCEM. ZNAMY PŁEĆ I IMIĘ JEGO PIERWSZEGO DZIECKA

Portal "Życie" pisał: RAFAŁ MASERAK ZOSTANIE OJCEM. GWIAZDY GRATULUJĄ: "SZYKUJ FORMĘ NA PĘPKOWE"

Informował również...KUBA WOJEWÓDZKI UJAWNIŁ SWOJE ZAROBKI NA INSTAGRAMIE. TA SUMA ZWALA Z NÓG