Aneta Zając jest klasyczną blondynką. Długie blond włosy są nierozerwalnie związane z jej wizerunkiem i trudno ją sobie wyobrazić w innym kolorze. Aktorka na oficjalnych wyjściach pokazuje się zawsze w dobrze ułożonej fryzurze i starannie wypielęgnowanych blond pasmach.

Tym większe było zatem zaskoczenie fanów, którzy zobaczyli jej najnowsze zdjęcie na Instagramie. Aneta Zając pozuje na nim z całkowicie łysą głową. Aktorka postanowiła zostawić fanów jedynie z fotografią, która działa na wyobraźnię, ponieważ umieściła tylko krótki komentarz: „#woman #actress”.

Takie wydanie Anety Zając mogłoby wywołać niepokój o jej stan zdrowia, ale na zdjęciu widzimy roześmianą aktorkę, wyraźnie zadowoloną. Pozostaje, więc wątpliwość czy łysa głowa Anety Zając to efekt działania fryzjerskiej maszynki, czy jednak bardzo staranna charakteryzacja. A może to efekt działania grafików?

Pod zdjęciem Anety Zając pojawiły się setki komentarzy fanów zaintrygowanych zmianą w jej wizerunku. Część z nich dopytywała aktorkę i chciała się dowiedzieć, o co chodzi z jej łysą głową. Wiele osób chwaliło Anetę Zając twierdząc, że nawet bez włosów wygląda bardzo korzystnie.

- Wow, czy z włoskami, czy bez jesteś piękną kobietą

- A gdzie ta aktorka zgubiła swoje przepiękną fryzurę, gdzie jej włosy?

- Moim zdaniem to photo shop

- Kobieto nie zbieraj komentarzy tylko napisz... Po co trzymać ludzi (fanów) bez wiedzy...

Jak na razie aktorka nie wyjaśniła zagadki swojej łysej głowy. Być może już wkrótce dowiemy się do jakiej roli Aneta Zając dała sobie zrobić taką niecodzienną fryzurę.

View this post on Instagram

#woman #actress

A post shared by Aneta Zajac (@aneta_zajac_official) on

Przypomnij sobie o… ANETA ZAJĄC POKAZAŁA SYNÓW. TO JUŻ ,,DUŻE CHŁOPAKI”

Jak informował portal Życie: ZJAWISKOWE ZDJĘCIE ANETY ZAJĄC NA IMPREZIE. WYGLĄDA JAK JENNIFER LOPEZ!

Portal Życie pisał również o… POŁĄCZENIE FUNKCJONALNOŚCI Z WYJĄTKOWYM DESIGNEM. SPRAWDŹ, JAK MIESZKA MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA