W „Milionerach” pojawiła się uczestniczka, której udało się zajść daleko. Jak poradziła sobie z pytaniem za pół miliona złotych?

Jolanta Glinka-Kalisz to nauczycielka, która przyjechała spod Gliwic. Miała okazję spróbować się w „Milionerach”. Początkowe pytania nie sprawiły jej żadnych trudności. To, które gwarantowało jej dwieście pięćdziesiąt tysięcy złotych, również nie było wyzwaniem.

Na lewo ślad, na prawo ślad, to muszą być: A) Świerzopy B) Dzięcieliny C) Malwy D) Maki

Uczestniczka postanowiła zaryzykować dotychczasową gwarantowaną wygraną i poprosiła o zaznaczenie odpowiedzi C. Jak się okazało – była to dobra odpowiedź. Następnie przyszedł czas na pytanie za pół miliona złotych.

Muzykę skomponowaną przez Krzysztofa Pendereckiego usłyszymy we wszystkich tych filmach. Ale specjalnie stworzył ją do: A) „Egzorcysty” Friedkina B) „Lśnienia” Kubricka C) „Wyspy tajemnic” Scorsesego D) „Rękopisu znalezionego” Hasa

Nauczycielka ze Śląska nie była pewna odpowiedzi, dlatego zdecydowała się skorzystać z jednego z kół ratunkowych, telefonu do przyjaciela. Jak się okazało, on także nie potrafił udzielić odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Choć Jolanta Glinka-Kalisz chciała zaznaczyć odpowiedź B, zdecydowała się jednak zrezygnować z gry. Tym sposobem wygrała 250 tysięcy złotych, gdyż taka była kwota gwarantowana po prawidłowej odpowiedzi na poprzednie pytanie.

Poprawną odpowiedzią na pytanie była odpowiedź D.

Teleturniej lubi zaskakiwać widzów nietypowymi pytaniami. Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku uczestniczki z Wrocławia. Musiała odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób napędzany jest kabriolet księcia Karola, którym książę William oraz księżna Kate jechali w dniu swojego ślubu.

„Milionerzy” to polski teleturniej, który zadebiutował w telewizji w 1999 roku. Program prowadzony przez Huberta Urbańskiego cieszy się tak dużą popularnością, że mimo przerw w emisji w latach 2003-2008 i 2010-2017, wciąż jest nagrywany, a kandydatów na potencjalnych milionerów nie brakuje.

Przypomnij sobie o… SYN PODAŁ OJCU NIEPRAWIDŁOWĄ ODPOWIEDŹ W „MILIONERACH”! CZY TO PYTANIE NAPRAWDĘ BYŁO AŻ TAK TRUDNE?

Jak informował portal Życie: EWELINA LISOWSKA ZASKOCZY WIDZÓW "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO"! WOKALISTKA WCIELI SIĘ W NAJWIĘKSZĄ DIWĘ POLSKIEJ PIOSENKI

Portal Życie pisał również o… "MILIONERZY" ZNÓW ZASKAKUJĄ! PIERWSZE PYTANIE, A JUŻ MOGŁO SPRAWIĆ WIELE TRUDNOŚCI UCZESTNIKOWI