Jarosław Bieniuk to były reprezentant Polski w piłkę nożną, a prywatnie były mąż aktorki Anny Przybylskiej, z którą ma troje dzieci: córkę Oliwię oraz synów, Szymona i Jana. Sportowiec po śmierci aktorki musiał zmierzyć się nie tylko z bólem po stracie, ale także z samotnym wychowaniem małych dzieci.

Dziś, po pięciu latach od śmierci Ani Przybylskiej, Bieniuk jest w nowym związku. Jego wybranką jest Martyna Gliwińska. Co więcej, partnerka byłego piłkarza jest w szóstym miesiącu ciąży. Termin porodu jest wyznaczony na wiosnę 2020 roku.

Martyna Gliwińska nie ukrywa związku z Bieniukiem. Ich relację zaakceptowały także dzieci byłego piłkarza. Jakiś czas temu, do sieci trafiły ich wspólne fotografie z rodzinnej uroczystości. Wszyscy są na nich uśmiechnięci i zadowoleni ze swojego towarzystwa.

Na profilu Martyny Gliwińskiej na Instagramie pojawiają się także zdjęcia, na których kobieta prezentuje swój zaokrąglony brzuszek.

Ostatnio pod jedną z opublikowanych przez nią fotografii pojawiły się spekulacje na temat płci dziecka. Jeden z internautów zasugerował nawet, że wie, czy na świat w rodzinie Bieniuków przyjdzie dziewczynka czy chłopiec.

"Pięknie Pani wygląda. Babka wróży, że chłopak."

Sama zainteresowana na komentarz nie odpowiedziała, ale polubiła go. Czy to może więc oznaczać, że Jarosław Bieniuk będzie miał kolejnego syna? Odpowiedź na to pytanie przyniosą najbliższe miesiące.

Przypominamy...: OLIWIA BIENIUK TO WYKAPANA ANNA PRZYBYLSKA. JAREK BIENIUK POKAZAŁ JEJ NAJNOWSZE ZDJĘCIE

Portal "Życie" pisał też: ANGELINA JOLIE WCALE NIE CHCIAŁA WZIĄĆ ŚLUB Z BRADEM PITTEM? NA JAW WYSZŁO ZASKAKUJĄCE WYZNANIE

Informowaliśmy także o: NOWY POMYSŁ NA WSPARCIE EMERYTÓW PRZEZ RZĄD! BONUS W WYSOKOŚCI 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH