Związek Jolie i Pitta od początku wywołał ogromne emocje i kontrowersje. Brad Pitt zostawił swoją żonę, Jennifer Aniston, aby związać się z nową partnerką. Wielu fanów Aniston nie mogło mu tego wybaczyć. Gwiazda „Przyjaciół” cieszy się ogromną sympatią, dlatego porzucenie jej przez Brada Pitta wprawiło wiele osób w osłupienie.

Kiedy Jolie i Pitt zaczęli być razem stali się przedmiotem gorących plotek. Związek tak znanych, bogatych i pięknych aktorów wzbudzał olbrzymie emocje. Wielu spekulowało, że szybko się rozstaną, jednak jak się okazało, spędzili ze sobą kilkanaście lat.

Para doczekała się trójki biologicznych dzieci. Wychowywali też kilkoro adoptowanych dzieci, którymi już wcześniej zaopiekowała się Angelina Jolie. Ich związek wydawał się wzorem, przypieczętowany też został bajkowym ślubem w 2014 roku.

Już w dwa lata po ceremonii na fanów gwiazdorskiej pary czekało kolejne ogromne zaskoczenie. Angelina Jolie i Brad Pitt rozstali się. Media rozpisywały się na temat przyczyn rozpadu ich małżeństwa. Pitt w emocjonalnym wywiadzie wyznał między innymi, że ma problemy z alkoholem, które wpłynęły na ich wspólne życie.

Teraz głos zabrała Angelina Jolie. Amerykańskie media podają, że aktorka była nakłaniania do wzięcia przez Brada Pitta. Jolie czuła się zmuszona na zamążpójścia, co negatywnie wpłynęło na ich relacje.

Może gdyby nie presja wywierana przez Pitta, ich związek trwałby nadal. Czasu jednak nie da się cofnąć, a relacje aktorów są bardzo napięte. Angelina Jolie ma pretensje do byłego męża o to, że wywrócił jej całe życie do góry nogami.

Przypomnij sobie o… UJAWNIONO PRYWATNE LISTY KSIĘCIA KAROLA! PISAŁ BYŁEJ PIERWSZEJ DAMIE USA O MAŁŻEŃSTWIE Z KSIĘŻNĄ DIANĄ

Jak informował portal Życie: BRAD PITT WRESZCIE SKOMENTOWAŁ ROZWÓD Z ANGELINĄ JOLIE

Portal Życie pisał również o… EWA DRZYZGA SZCZERZE WYZNAJE! MA POWAŻNE KŁOPOTY ZE ZDROWIEM