Od 1985 roku magazyn "People" przyznaje tytuł najprzystojnieszego mężczyzny świata. W poprzednich latach zwycięzcami byli m.in. Mel Gibson, Tom Cruise, Patrick Swayze, Brad Pitt, Harrison Ford, Jude Law, Adam Levine, Matthew McConaughey, Ryan Reynolds, Johnny Depp, Hugh Jackman, Ryan Reynolds czy Chris Hemsworth.

W tym roku wybór padł na Johna Legend. Sam wokalista był zaskoczony wygraną tak prestiżowego tytułu, jednocześnie dodając, że to dla niego ogromna presja i wyzwanie na najbliższe miesiące. Wokalista wyznaje:

"To duża presja. (...) Wszyscy będą mnie teraz "rozbierać", żeby zobaczyć, czy jestem na tyle seksowny, by utrzymać ten tytuł. Śledzę w mediach społecznościowych Idrisa Elbę - to jest niesprawiedliwe. I nie jest dla mnie miłe".

John Legend, a właściwie John Stephens to urodzony w 1978 roku amerykański piosenkarz i kompozytor. Artysta ma na swoim koncie wiele sukcesów, m.in. w 2015 roku otrzymał nagrodę Oscara za piosenkę "Glory" do filmu "Selma".

Wokalista zadebiutował w 2004 roku studyjnym albumem "Get Lifted". Od tego czasu, jego dorobek artystyczny powiększył się o 4 krążki. Ponadto, Legend wydał także 3 albumy koncertowe.

Legend wystapił też w oscarowym filmie "La La Land", wcielając się w postać Keitha. Od lutego 2019 roku można go także oglądać na małych ekranach. Mianowicie, piosenkarz jest jurorem w programie "The Voice".

Prywatnie artysta, pd 2013 roku jest w związku małżeńskim z modelką - Chrissy Teigen. Obecnie para wychowuje dwójkę dzieci: córkę Lunę i syna Milesa.

View this post on Instagram

We're live! #TheVoice

A post shared by John Legend (@johnlegend) on

Przypominamy: ROKSANA WĘGIEL POPROWADZI FINAŁ EUROWIZJI JUNIOR W POLSCE. WIADOMO, JAK SIĘ UBIERZE

Portal "Życie" pisał też: SŁYNNA ARTYSTKA ROZDAJE BILETY NA SWOJE KONCERTY. KAŻDY MOŻE JE DOSTAĆ

Informowaliśmy także o: ŻONA POLSKIEGO PIŁKARZA ZOSTAŁA OKRADZIONA! WSZYSTKO PRZEZ SŁABY WYSTĘP MĘŻA