Billie Eilish pochodzi z Los Angeles. Mimo bardzo młodego wieku już osiąga bardzo duże sukcesy w branży muzycznej.

Niedawno otrzymała nagrody MTV Europe Music Awards za najlepszą piosenkę („Bad Guy”), została także uznana najlepszą nową artystką.

Teraz wokalistka rozdaje darmowe bilety na swoje koncerty. Co trzeba zrobić, by móc otrzymać wejściówkę?

Niedawno Billie opublikowała w social mediach informację na temat współpracy z amerykańską organizacją Global Citizen, której misją jest poprawa jakości środowiska.

Jak wspomina 18-letnia Billie Eilish, każda z osób, która będzie dbać o ekologię, może otrzymać darmowe bilety na koncerty, które są już wyprzedane.

„Wszyscy powinniśmy podejmować działania, które przyczynią się do spowolnienia globalnego ocieplenia i sprawią, że będzie żyło się lepiej” – wyjaśnia młoda artystka.

By móc wziąć udział w akcji, należy zarejestrować się na stronie i zbierać punkty. Osoby z największą liczbą punktów zostaną nagrodzone biletami na koncerty.

Punkty można otrzymać m.in. za podpisywanie petycji dotyczących ekologii, udostępnianie artykułów na temat zmian klimatycznych oraz przekazywanie datków fundacjom proekologicznym.

„Na każdym z koncertów trasy Where Do We Go? World Tour powstanie „zielone miasteczko”, w którym fani dowiedzą się m.in. jakie działania należy podjąć, aby przyczynić się do ratowania planety” – mówi Billie.

Jej nowa trasa koncertowa nosi tytuł Where Do We Go? World Tour. Wokalistka jest niezwykle popularna, więc bilety zostały już wyprzedane.

Billie ma na swoim koncie wydane 2 EP (minialbumy), a także jeden album studyjny.

Przypomnij sobie o… BYŁY MĄŻ MARTY KACZYŃSKIEJ ZABIERA GŁOS W KAMPANII VIVY! TRANSPORT KONNY DO MORSKIEGO OKA POWINIEN BYĆ ZLIKWIDOWANY

Jak informował portal Życie: KUBA WOJEWÓDZKI ZAFUNDOWAŁ FANOM SENTYMENTALNĄ PODRÓŻ! POCHWALIŁ SIĘ ZDJĘCIEM, KTÓRE WYWOŁUJE SZCZERY UŚMIECH

Portal Życie pisał również o… JUŻ NIEDŁUGO ODBĘDZIE SIĘ EUROWIZJA JUNIOR 2019. WIKTORIA GABOR MUSI SIĘ BARDZO POSTARAĆ - CZEKA JĄ WIELKIE ZADANIE