Coraz więcej osób decyduje się na operacje plastyczne. Jedni robią to, ponieważ nie akceptują swojego wyglądu i chcą coś w nim poprawić, czasami ich defekt może utrudniać życie. Inni z kolei próbują… upodobnić się do kogoś (lub czegoś!).

Przykładem tej drugiej grupy osób może być Rodrigo Alves – mężczyzna, który został okrzyknięty żywym Kenem. Wszystko dlatego, że jego twarz przypomina obecnie twarz lalki.

Jego obecny wygląd jest zasługą chirurgów – przeszedł sześćdziesiąt operacji plastycznych oraz jeszcze więcej zabiegów, które kosztowały go łącznie 500 000 funtów.

Mężczyzna zmienił w sobie niemal wszystko – dziesięciokrotnie zoperował sobie nos, zmienił kształt swojej klatki piersiowej, zdecydował się na silikonowe implanty w klatce piersiowej oraz liposukcję.

Po 5 latach, które były pełne operacji, uznał, że jego obecny wygląd jest zadowalający.

„Skończyłem. Moje ciało, umysł i dusza pasują teraz do siebie. To była długa podróż, ale jestem szczęśliwy. Minęło pięć lat, odkąd stałem się znany jako Żywy Ken. Mam świadomość tego, że jestem popularny. Wystąpiłem w sześćdziesięciu programach telewizyjnych i ośmiu filmach dokumentalnych. Odtąd będę dbał o siebie, aby zachować swój ponadczasowy wygląd. Chodzę na siłownię i prowadzę zdrowy tryb życia i być może przez długi czas nie skorzystam już z operacji” – mówił.

Żywy Ken przyznał, że starzy znajomi nie są w stanie go rozpoznać i nie chcą wierzyć, gdy mówi, że to on. Osoby, które znają go od niedawna, nie potrafią rozpoznać chłopca ze starych zdjęć.

„Jeszcze większy szał jest, gdy wspomnę np. o tym, że mam usunięte żebra” – opowiadał Rodrigo.

Jak sam mówi, od zawsze miał problem z otyłością. Ćwiczenia i dieta nie pomagały, więc poszedł inną drogą – obecny wygląd zawdzięcza operacjom.

„Mimo, że dzielę się zdjęciami z przeszłości, to uważam, że wyglądałem tam okropnie. Dziś mam to, czego od zawsze pragnąłem. Nie mogę narzekać na brak zainteresowania moją osobą. W wielu miejscach jestem bożyszczem i mam tego świadomość. Wiem też, że jestem hejtowany, ale to mnie nie interesuje” – opowiadał.

Przypomnij sobie o… NOWE ZASADY DLA SENIORÓW! ZOSTANIE WPROWADZONA TZW. EMERYTURA PODSTAWOWA

Jak informował portal Życie: PRZEŻYŁA DWA ROZWODY, ALE NIGDY NIE STRACIŁA WIARY W MIŁOŚĆ! RODZINA MAJKI JEŻOWSKIEJ NIEBAWEM SIĘ POWIĘKSZY

Portal Życie pisał również o… "WNIOSKUJĘ O WYMIANĘ DWÓCH JURORÓW!" MARGARET ZDZIWIŁA WSZYSTKICH OGLĄDAJĄCYCH "THE VOICE OD POLAND"