11 listopada to Święto Niepodległości – data niezwykle ważna dla historii naszego kraju. Jest to święto narodowe – ustawowo wolne od pracy. To daje Polakom możliwość świętowania szczególnego dnia.

W tym roku obchodziliśmy już 101. rocznicę odzyskania niepodległości przez naszą ojczyznę.

Gwiazdy także świętowały ten szczególny dzień, czym chętnie chwaliły się w mediach społecznościowych.

Jedną z osób, która obchodziła Święto Niepodległości, był Maciej Kurzajewski – dziennikarz. Brał udział w 31. Biegu Niepodległości w Warszawie, a na swoim Instagramie pokazał zdjęcia z wydarzenia.

Karolina Gorczyca również brała udział w 31. Biegu Niepodległości w Warszawie. Opublikowała zdjęcie, na którym widać biegnących uczestników – zdjęcie zrobiła osoba, która była za nią.

Jedna z najbardziej znanych polskich artystek, Justyna Steczkowska, podzieliła się z fanami zdjęciem polskiej flagi.

„11 listopada - Cudowny dzień niepodległości. Nie-podlegać nikomu i być prawdziwie niezależnym... O to zawsze warto walczyć” – podpisała fotografię.

Kuba Błaszczykowski, piłkarz grający w polskiej reprezentacji, udostępnił fotografię edytowaną w programie graficznym. Znajduje się on na biało-czerwonym tle, na którym widzimy także orła. Błaszczykowski całuje polskie godło, które znajduje się na jego koszulce.

View this post on Instagram

11.XI Święto Niepodległości! 🇵🇱

A post shared by Kuba Błaszczykowski Official (@kuba.blaszczykowski) on

Aktorka Małgorzata Socha także świętuje ten dzień.

„Dzisiaj Dzień Niepodległości! 🇵🇱 Szanujmy i kochajmy naszą Ojczyznę, dbajmy o nią wspólnie” – podpisała fotografię, na której była widoczna polska flaga wywieszona na maszcie.

Aktorka znana z „M jak Miłość”, Joanna Koroniewska, na zdjęciu jest z rodziną – mężem, Maciejem Dowborem, oraz teściową, Katarzyną Dowbor. Na zdjęciach znajduje się także pies. Koroniewska obchodziła święto w rodzinnej atmosferze.

Katarzyna Zielińska pokazała zdjęcie, na którym siedzi na ogrodowej ławce przed witryną kawiarni i raczy się kawą. „Dobre popołudnie” – napisała.

View this post on Instagram

Dobre popołudnie🧡 #chill #goodafternoon

A post shared by Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska) on

Rafał Maserak pochwalił się patriotyczną koszulką z napisem „#kiedy myżyjemy”.

Sławomir oraz jego rodzina wybrali się na rowery i zapozowali przy znaku z nazwą ulicy – 11 Listopada.

Natalia Kukulska opublikowała zdjęcie z Parady Pułaskiego w Nowym Jorku. Na fotografii znajdowała się także pani Paderewska – krewna Ignacego Paderewskiego.

Martyna Wojciechowska pochwaliła się zdjęciem z projektu Korona Ziemi, które przedstawia ją stojącą na górskim szczycie i dumnie dzierżącą polską flagę.

View this post on Instagram

NIEPODLEGŁOŚĆ. 101 lat temu ją odzyskaliśmy! Wielu niezwykłych Ludzi walczyło o nią poświęcając własne ŻYCIE. Zrobili to dla nas wszystkich. Niezależnie od tego na jakim krańcu świata jestem, zawsze w sercu mam nasz kraju. Na mecie każdego rajdu, na każdym szczycie w projekcie Korona Ziemi z dumą rozwijałam BIAŁO-CZERWONĄ FLAGĘ🇵🇱 POLSKA. MÓJ DOM. Moja rodzina. Moi przyjaciele. To tu się wychowałam, to tu nauczyłam się spełniać swoje marzenia i sięgać po niemożliwe. Cały czas wierzę, że mimo dzielących nas różnic nauczymy się ze sobą rozmawiać z szacunkiem. Pomyślcie dzisiaj o tych, którzy poświęcili wszystko, co kochali żebyśmy mogli cieszyć się WOLNOŚCIĄ🦅 M. #DzienNiepodleglosci #Polska #Poland #mycountry #myhome #myfamily #love #rescpect #freedom

A post shared by Martyna Wojciechowska (@martyna.world) on

Kasia Cichopek zapozowała na tle morza.

Anna Lewandowska pokazała dość surowe zdjęcie. Tak, jak Maserak, założyła koszulkę „#kiedy myżyjemy”.

View this post on Instagram

101 lat NIEPODLEGŁEJ🇵🇱 #Polska #niepodległa

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Kolejne zdjęcie, które udostępniła, to fotografia z babcią. Jak widać postawiła na rodzinne spędzanie czasu.

Robert Lewandowski udostępnił swoją fotkę z meczu w biało-czerwonych barwach. Podpisał, że jest dumny, że może reprezentować nasz kraj.

Edyta Górniak na dodanym zdjęciu zapozowała w czerwonej szacie z białym orłem.

Odeta Moro skorzystała z dnia wolnego, by odpocząć w łóżku w rodzinnym gronie.

Agata Rubik postawiła na dobry rodzinny obiad – Świętego Marcina obchodziła z gęsiną na stole.

Misiek Koterski podziękował za wolną Polskę i zapozował ze swoim dzieckiem.

Marcela Leszczak pokazała zdjęcie, na którym siedzi w restauracji i trzyma polską flagę. W wózku obok niej znajduje się maluch.

Marcin Mroczek pokazał zdjęcie, na którym pozuje razem z kobietą. Zastosował efekt, który dodał im obojgu przypinki w biało-czerwonych barwach.

Przypomnij sobie o… DO SIECI TRAFIŁ NAJNOWSZY TELEDYSK CLEO! W PROJEKT ZAANGAŻOWANY BYŁ M.IN. ROBERT LEWANDOWSKI

Jak informował portal Życie: SŁYNNA ARTYSTKA ROZDAJE BILETY NA SWOJE KONCERTY. KAŻDY MOŻE JE DOSTAĆ

Portal Życie pisał również o… EWA DRZYZGA SZCZERZE WYZNAJE! MA POWAŻNE KŁOPOTY ZE ZDROWIEM