Razem ze zwierzęciem w studiu pojawili się jego właściciel i ekspertka – ta ostatnia została wyproszona, zanim weszła na antenę.

Wtorkowe „Pytanie na Śniadanie” miało przybliżyć temat życia z małpą oraz oswajania tych zwierząt, dlatego zaproszono mężczyznę, który posiada 2-letnią kapucynkę. Planowano, że w rozmowie będzie uczestniczyć również ekspertka, jednak nie miała możliwości wyrażenia swojego zdania.

Pani Marta, ekspertka, została wyproszona ze studia. Jak mówi – TVP podczas programu promowało niewłaściwe zachowania.

„Właśnie wyproszono mnie z "Pytania na śniadanie", gdzie miałam się wypowiadać jako ekspert od małp. Niestety, właściciel małpki celebrytki nie życzył sobie mnie na wizji. A, że TV bało się konfrontacji... Cóż, wyszłam z podniesioną przyłbicą” – napisała na swoim Instagramie.

„Prawda w oczy kole! Nie bierzcie małp do domu! Nie przebierajcie ich w ciuchy i pieluchy! Te małpy ogromnie cierpią z socjalno-behawioralnych problemów, często nieprawidłowo żywione, samotne, bez stada.”

„Człowiek im nie zapewni w domu dobrych warunków. Brawo TVP2 za promowanie takich zachowań i słabej mody” – skomentowała.

Mariusz Kolinko – właściciel małpki – najwyraźniej nie chciał zostać poddany krytyce, więc nie zgodził się na występ z lekarz weterynarii, panią Martą Marciniak.

Co sądzicie na ten temat?

Całość materiału możecie sprawdzić TUTAJ.

View this post on Instagram

#exoticvet #capucinmonkey #trudnesprawy #stopznecaniusienadzwierzetami #małpkawpieluszce #cocieniezabijetociewzmocni Hahaha! Właśnie mnie WYPROSZONO z Pytanie na śniadanie, gdzie miałam się wypowiadać jako ekspert od małp, bo nim jestem, nieskromnie pisząc świetnym i jednym z nielicznych w PL. Niestety właściciel małpki celebrytki nie życzył sobie mnie na wizji. A, że TV bało się konfrontacji...cóż wyszłam z podniesioną przyłbicą. Prawda w oczy kole! Nie bierzcie małp do domu! Nie przebierajcie ich w ciuchy i pieluchy! Te małpy ogromnie cierpią z socjalno-behawioralnych problemów często nieprawidłowo żywione, samotne, bez stada. Człowiek im nie zapewni w domu dobrych warunków. Brawo TVP2 za promowanie takich zachowań i słabej mody👏👏👏

A post shared by Marta Kamila Marciniak (@martakamilamarciniak) on

Oto problem księdza Rydzyka: ,,Myślałem, że skoro katolik, to pomoże. Ale nic nie pomógł” – Rydzyk o Prezydencie

Jurek Owsiak ponownie pomaga! Wielki gest Jurka Owsiaka. Oferuje duże wsparcie dla potrzebujących!