Roksana Węgiel cieszy się z nadchodzącego weekendu. Z tej okazji postanowiła zamieścić na swoim Instagramie zdjęcie w odważnej stylizacji. Na komentarze internautów nie trzeba było długo czekać.

Roksana Węgiel to z pewnością jedna z najbardziej zapracowanych nastolatek w Polsce. Mimo, że młoda artystka ma przed sobą jeszcze lata nauki w szkole, to odkąd wygrała Eurowizję Junior regularnie daje koncerty na terenie całego kraju. Występy przyciągają tłumy fanów, którzy chętnie śpiewają z nią jej największe przeboje.

Odważna stylizacja Roksany Węgiel 

Roksana Węgiel znana jest nie tylko ze swojej aktywności na scenie, ale też w mediach społecznościowych. Na jej Intagramie regularnie pojawiają się nowe zdjęcia przedstawiające kulisy pracy czy najnowsze stylizacje. W piątek opublikowała post, w którym największą sensację wzbudziło jej ubranie.

Młoda artystka wybrała odważną kreację z prześwitującymi ramionami wykończoną różowym tiulem. Do stylizacji dobrała wygodne, sportowe buty. Właśnie tak wystylizowana postanowiła powitać weekend, o czym napisała w opisie pod zdjęciem:

„THINK PINK. Hejka kochani. Co u Was? Nareszcie piąteeek. Macie jakieś plany na weekend? – skomentowała zdjęcie gwiazda.”

W ciągu chwili pod postem pojawiało się mnóstwo komentarzy jej fanów. Tym razem obserwatorzy nie mogli wyjść z zachwytu:

„Ideał. Zakochałam się w tym zdjęciu. Ślicznotko moja kochana.”

„Ale ideał.”

„Będę przeżywać Twój koncert, który był cudowny.”

„Najlepsza, najcudowniejsza, najwspanialsza. Uwielbiam Cię.”

„Wyglądasz świetnie. Jesteś cudowna.”

Jeden z internautów postanowił wyznać piosenkarce miłość:

„Kocham Cię.”

Mimo, że Roksana zazwyczaj odpowiada na komentarze pod zdjęciami, to ten postanowiła zignorować. Jej adorator raczej nie będzie mógł liczyć na odwzajemnienie uczucia.

https://www.instagram.com/accounts/login/

Pisaliśmy również o: Napięcie pomiędzy Michałem Szpakiem a Roksaną Węgiel. Młoda celebrytka odpowiedziała w mocnych słowach!

Życie poleca: Polka robi furorę w USA! Zarobiła już setki tysięcy dolarów!

Źródło: „Jastrzabpost.pl”