Rozpoczynanie kariery w show-biznesie w młodym wieku nie zawsze ma pozytywne rezultaty. Podobnego zdania jest prawdopodobnie Michał Szpak. Piosenkarz ocenił niedawno, że „The Voice Kids” jest według niego zbyt kontrowersyjne. Roksana Węgiel natychmiast na to odpowiedziała i zrobiła to bardzo stanowczo.

Michał Szpak od dwóch lat jest jurorem w programie „The Voice of Poland”. Jednak w jego opinii program tego rodzaju dedykowany dzieciom nie jest czymś pozytywnym. Szpak uznał, że „The Voice Kids” jest zbyt kontrowersyjnym programem i zabiera uczestnikom ich dzieciństwo.

Zobacz także: ZGŁOSZONO WNIOSEK O UNIEWAŻNIENIE WYBORÓW! BĘDZIEMY GŁOSOWAĆ RAZ JESZCZE?

Jak wiadomo do polskiego show-biznesu Roksana Węgiel weszła właśnie dzięki uczestnictwu w produkcji „The Voice Kids”. Na komentarz wobec krytycznej wypowiedzi Michała Szpaka nie trzeba było długo czekać.

Nieletnia gwiazdka stanowczo zanegowała opinię wyrażoną przez wokalistę. 14-letnia celebrytka jest przekonana, że tego typu programy są doskonałym miejscem dla dzieci, które chcą śpiewać i marzą o osiągnięciu sukcesu jeszcze przed ukończeniem 18. roku życia.

Zobacz także: JANUSZ KORWIN-MIKKE MARSZAŁKIEM SENIOREM? ZNAMY KOMENTARZ POSŁA!

– To jest nieprawda, że ‚The Voice Kids’ zabiera dzieciństwo. Jest to cudowna przygoda. Polecam każdemu, kto kocha śpiewać. Czułam się tam jak w domu. Panowała cudowna atmosfera. Ludzie byli niesamowici. Trafiła nam się super ekipa – wyznała Roksana Węgiel.

Źródło: „plotek.pl”