Zbliża się Halloween, a co za tym idzie, wielkie przygotowania do kostiumowej imprezy. Wiele osób, właśnie na tę okazję, szykuje niecodzienne i oryginalne stylizacje, mające zaskoczyć wszystkich. Przygotowania do święta pochłonęły nawet rodzinę królewską. Jakie stroje dla dzieci przygotowuje księżna Kate?

Jak donosi portal „Jastrząb Post.pl”, księżna Kate w czwartek wybrała się na zakupy do hipermarketu Sainsbury, gdzie wraz z dziećmi wybierała stroje na Halloween.

Co istotne, księżna Kate słynie z tego, że jej decyzje nie zawsze są iście królewskie. Żona Williama często decyduje się na wystąpienie publiczne, w których pokazuje, że rodzina królewska nie zawsze musi pływać w luksusie. Stąd zapewne pomysł, aby stroje na Halloween wybrać w jednym z marketów.

Podczas zakupów Kate zachowywała się jak zwyczajna osoba, co zauważyła będąca w tym samym czasie w sklepie, Kathy Whittaker. Kobieta zrelacjonowała prasie wizytę księżnej w Sainsbury: „Miło było widzieć, jak robi normalne rzeczy, które robimy ty i ja. (…) Nie spodziewałam się tego, kiedy szłam na zakupy. Nie mogłam się skupić na tym, po co przyszłam do sklepu”.

Co zdecydowała się kupić księżna?

„Nie widziałam, co kupiła. Jedna z pań powiedziała mi, że Kate pytała swoich dzieci, kim chcą być na Halloween. Sądzę, że kupiła kilka różnych przebrań, ale dokładnie jakich, nie wiem.” – mówi Kathy.

Warto jednak dodać, że kostiumy w tym markecie nie kosztują zbyt wiele. Księżna Kate zdecydowała się zatem na zakupy w dość tanim sklepie, przez co udowodniła, że nie zawsze cena musi mieć znaczenie. W końcu najważniejsze jest zadowolenie dzieci podczas przebieranego święta.

Chcesz wiedzieć więcej o rodzinie królewskiej, zajrzyj tutaj: KSIĄŻĘ HARRY W ROLI TATY! NAGRANIE, KTÓRE WZRUSZYŁO INTERNAUTÓW

Bądź też na bieżąco z najistotniejszymi wiadomościami: CO DALEJ Z 500 PLUS? PRZYSZŁY POSEŁ OCENIA POLITYKĘ PIS

Weronika Wojciechowska