Księżna Meghan i książę Harry, wyjeżdżając do Afryki postanowili zabrać ze sobą swojego syna Archiego Harrisona. Podczas jednego ze spotkań chłopiec zachwycił dziennikarzy, a nagranie, na którym widać księcia Harrego opiekującego się dzieckiem, rozczuliło internautów.

W dokumencie z podróży, „Meghan and Harry: An African Journey” show skradł synek książęcej pary. W czasie, gdy wywiadu udziela Meghan, w tle zdjęcia widać małego Archiego z tatą. Książę bawi się z dzieckiem i uspokaja go.

Scenka ta zachwyciła internautów, którzy podsumowali,iż książę Harry musi doskonale sprawdzać się w roli ojca. Słowa te potwierdziła sama księżna,mówiąc, że Harry ma wspaniały kontakt z synem. Meghan dodała, że Archie jest wyjątkowo grzecznym i spokojnym dzieckiem.

„Archie zachowywał się doskonale podczas pierwszego, oficjalnego wystąpienia. Stale chichotał, kiedy wchodził do pomieszczenia trzymany na rękach mamy, słychać było okrzyk podniecenia, obyło się bez łez. Był niezwykle uroczy, bardzo słodki i niesamowicie zrelaksowany. Jeśli przeszkadzały mu kamery, to na pewno tego nie pokazał”- komentowała ekspertka rodziny królewskiej, Katie Nicholl.

Zobacz także: KSIĘŻNA SUSSEX O NOWYM ŻYCIU: „NIE MYŚLAŁAM ŻE BĘDZIE TAK …”

Więcej informacji o rodzinie królewskiej przeczytasz w tym artykule: „PRZYJACIELE OSTRZEGALI MNIE PRZED ŚLUBEM”- PRAWDZIWE ŻYCIE KSIĘŻNEJ MEGHAN MARKLE

Źródło:”Kozaczek.pl”