Meghan Markle niedawno została członkiem rodziny królewskiej. Minęło zaledwie kilka lat od tego czasu. Nie wiemy czy od samego początku spotkania już wiedzieli że będą razem.

Ale tak się właśnie stało i teraz wszystkie media piszą o trudnej ścieżce niedawnej aktorki, teraz księżnej Sussex. Meghan udzieliła wywiadu dla telewizji ITV. Ona powiedziała o tym że zwykłe dla wszystkich kobiet macierzyństwo stało dla niej prawdziwą walką o prywatność.

Trudno nam to zrozumieć, ale nawet jej przyjaciele odczuwali, że życie Markle zmieni się po ich ślubie z Harry’ego. „Nie rób tego”: Te słowa ciąglesłyszała od bliskich kolegów.

Książę Harry skomentował również skomentował sytuacją o pogarszającym się związku ze swoim bratem Williamem, mówiąc, że idą „różnymi drogami”. 35-letni książę powiedział, że on i książę William mieli „jak dobre tak i złe dni”.

„Mamy swoje własne cele do osiągnięcia których podążamy różnymi drogami, ale i tak na końcu spotykamy się w jednym punkcie”: dodał on.

„Kiedy pierwszy raz spotkałam mojego obecnego męża, moi przyjaciele byli bardzo szczęśliwi, ponieważ byłam szczęśliwa” – powiedziała Meghan.

„Moi brytyjscy przyjaciele mówili: ‚Jesteśmy pewni, że on jest cudowny, ale nie powinnaś tego robić, ponieważ brytyjskie tabloidy zrujnują ci życie’.

Ale jestem bardzo naiwna, jestem Amerykanką i nie spotkałam się wcześniej z czymś takim. Odpowiedziałam im: ‚O czym wy mówicie? To nie ma sensu! Nie piszą o mnie w tabloidach’. Więc tak… to było trudne”, ujawnia Markle.

W wywiadzie Megan przyznała, że ona i jej mąż wielokrotnie o tym mówili, próbując znaleźć wyjście z tej sytuacji. Jednak wsparcie Harry’ego i pojawienie się syna Archiego sprawiły, że była silna. Teraz ma tylko jedno wyjście – dobrze się rozwijać.

Książę Harry poinformował wszystkich, że Meghan jest teraz jego rodziną i że nie pozwoli nikomu jej skrzywdzić. Ponieważ bardzo dobrze pamięta, co stało się z jego matką, księżną Dianą.

Zobacz także: Meghan Markle szczerze o swojej ciąży. Księżna po raz pierwszy zdradza sekrety z życia prywatnego!

Podróż do Afryki stała się pierwszą oficjalną wycieczką księcia Harry’ego, Megan i ich syna Archiego.

„Harry nauczył się być dyplomatą. Ale jego słowa o bracie potwierdzają, że nie są już tak blisko – co może nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę, jak zmieniło się jego życie. Oczywiście miłość zawsze będzie. Ale wszystko się zmieniło”: powiedział Johnny Diamond, korespondent Royal Air Force.

Przeczytaj także: Meghan Markle nie pochodzi ze szlacheckiego rodu. Na jaw wyszły bardzo niekorzystne dla księżnej fakty

“Megan jest świetnym komunikatorem, to, co powiedziała, było kontrolowane, przemyślane starannie. Zarówno książę, jak i księżna inicjują procesy przeciwko prasie. Książę Harry złożył pozew w Sądzie Najwyższym przeciwko właścicielom Sun, News of the World”, dodaje Johnny Diamond.

Para pokazała wszystkim, że najważniejszy jest związek rodzinny, i te jak musimy dawać rady z takimi sytuacjami. Ich dziecko to ich przyszłość. I oni będą robili wszystko żeby nikt nie dotykał ich prywatności.