Rafał Brzozowski jest znany z zachowywania szczegółów z życia prywatnego tylko dla siebie. Czasem jednak i on powie odrobinę za dużo…

O Rafale Brzozowskim zrobiło się głośno po pierwszej edycji muzycznego show „The Voice of Poland”. Po nagraniu hitu „Tak blisko” szturmem podbił polską scenę muzyczną.

Przebój Rafała był hitem wakacji, a on sam znalazł się w czołówce popowych artystów 2012 roku.

Gdy ukazała się płyta, Rafał oznajmił, że jest zakochany, co złamało serca wielu fankom piosenkarza. Zdradził, że jego wybranką jest Anna Tarnowska.

33-letnia modelka była uznana za Wicemiss Świata Studentek 2010 i Wicemiss Polonia 2007. W 2014 roku zakochani pojawili się na okładce „Przyjaciółki”.

Od jakiegoś czasu Rafał rzadziej pokazuje się na celebryckich imprezach, jednak czasami wciąż można go spotkać na ściankach. Tak stało się na balu Omenaa Fundation i biura Miss Polonia, na którym gościła także m.in. Miss World.

– Są takie imprezy, na które warto czasem przyjść razem, tak prywatnie. Pomimo tego, że prowadzę ten bal, to też jesteśmy jako goście. Przyjechaliśmy do Omeny i do przyjaciół. Czasami trzeba troszeczkę.

– Ja bardzo rzadko chodzę na takie imprezy. Nie czuję się tam dobrze. Tam gdzie mogę przyjść zawodowo, to jestem. A tam, gdzie mogę przyjść prywatnie to przyjeżdżam z narzeczoną, pobawimy się, pogadamy i pojedziemy – opowiadał Rafał.

Anna Tarnowska jest dla Rafała zarówno ukochaną, jak i przyjaciółką. Od jakiegoś czasu są zaręczeni. I choć gwiazdor mówi, że nie chce opowiadać o życiu prywatnym, to jego odpowiedź pokazała, że zaczynają myśleć o ślubie.

– Na ten temat nie mogę nic powiedzieć. Umawialiśmy się, że jak będziemy pewne rzeczy ogłaszać, to na pewno powiemy. Na razie tak na luzie. Wszystko w swoim czasie. Nic jeszcze nie wiadomo tak naprawdę, ale trzeba być dobrej myśli.

Rafał, życzymy Tobie i Ani wszystkiego najlepszego!

Na temat Rafała pisaliśmy już wczoraj: RAFAŁ BRZOZOWSKI TŁUMACZY SIĘ Z WPADEK W „KOLE FORTUNY”!

Wspólne zdjęcia pary ze wspomnianej imprezy znajdziesz tutaj: RAFAŁ BRZOZOWSKI POZUJE NA ŚCIANCE Z PARTNERKĄ. PASUJĄ DO SIEBIE?

Źródło: „jastrzabpost.pl”